Hala se těší na první návštěvníky

Teplicko| Opravdu krásný vánoční dárek v podobě zbrusu nové multifunkční sportovní haly dostanou v polovině sportovci nejen z Teplicka, ale i z širokého okolí.Naše redakce si, díky vstřícnosti senátora a primátora města Teplic Jaroslava Kubery, prohlédla již hotové dílo o dva týdny dříve, a tak můžeme našim čtenářům referovat s předstihem. Kromě zmíněných míčových sportů si zde mohou zájemci protáhnout těla ve fittnes centru.Součástí objektu je třípodlažní hotel s 12 dvoulůžkovými, 8 třílůžkovými a 2 pokoji s bezbariérovým vstupem.
Ten také poskytne návštěvníkům gastronomické zázemí. O provoz celého zařízení se bude starat pouze 11 zaměstnanců. Otevřeno bude denně včetně víkendů od 6 do 22 hodin. O novou sportovní halu už projevili zájem některé profesionální kluby ze severu Čech. Amatérští sportovci ale určitě nepřijdou zkrátka. Už za několik dní se tady mohou pokusit shodit přebytečná deka z vánočních dobrot, nebo si přijít zahrát či zacvičit jen tak pro radost z pohybu. Pro přespolní zbývá dodat, že nový sportovní stánek stojí v blízkosti fotbalového stadionu na Stínadlech.  

Hala se bezpochyby zařadí mezi další lákadla lázeňského města Teplic nejen pro jeho občany, ale i návštěvníky.
Magistrátu se sluší poděkovat za to, že celou investici hradilo město z vlastního rozpočtu, neboli bez jakéhokoliv úvěru či sponzorských darů. Pouze Severočeské doly přispěly třemi sty tisíci korunami na dovybabení interiéru, za což jim pochopitelně patří uznání.

Slavnostní zahájení provozu nové sportovní haly proběhne v pátek 14. prosince.
Dopoledne se uskuteční zápas žáků teplických škol ve florbale, odpoledne potom exhibice prvoligového celku volejbalistů z Ústí nad Labem. Veřejnost je srdečně zvána.