Relax v aquacentru Letňany Lagoon

Letňanský bazén patří k nejmodernějším zařízením v České republice. Vedle 25metrového bazénu zde naleznete celou řadu atrakcí, například 86 m dlouhý tobogán, zábavný bazének s masážními chrliči a tzv. divokým kanálem, bazének se vzduchovými i vodními masážemi a další atrakce.

Relaxační centrum se saunou, ochlazovacím bazénkem, párou, whirlpoolem a odpočinkovým koutem. V prvním patře se nachází fitness, sál pro aerobik a spinning. Instruktoři fitness centra jsou připraveni zpracovat individuální tréninkové plány, doporučit vhodnou skladbu stravy, vést tréninky klientů.  Celkové prostředí působí velmi příjemným dojmem, celý objekt je moderně a účelně vybaven. Nechybí rychlé občerstvení, přístupné z bazénu a recepce. Pro nejmenší návštěvníky je připraveno brouzdaliště s malou skluzavkou.

Provozovatel Letňany Lagoon se v průběhu roku 2008 rozhodl pro dva hlavní investiční celky a to pro nákup dalších prvků ,,nafukovacího aquaparku" a to jak pro kategorii nejmenších návštěvníků v podobě oblíbených skluzavek a houpaček, ale i pro kategorii starších dětí a dospělých v podobě tzv. AQUAZORBINGU.

Co je aquazorbing? Velká v průměru 2 metry nafukovací koule z průhledného speciálního PVC. Dovnitř se dostaneme otvorem a následně je zařízení nafouknuté vzduchem. Pak jsme vrženi na vodní plochu, po které se zařízení kutálí a my děláme pouze ty pohyby, které zamýšlíme a potřebujeme. Rotovat můžeme na vodě oblečeni či v plavkách a pocity při pozorování rotujícího okolí jsou pro některé z nás doposud nepoznané. Pokud budou mít někteří obavy být v kouli sami, je možné do koule pozvat druhou osobu.Tento sport není vhodný pouze pro těhotné ženy. Věříme, že tato výstřední adrenalinová zábava získá od prosince letošního roku velkou oblibu u našich zákazníků.

www.letnanylagoon.cz