Mateřská školka Praha 9

Městská část Praha 8 zahrnuje 9 katastrálních území. Nejstarší součástí z nich je katastrální území Libně dalšími pak jsou př.: Kobylisy, Karlín, Bohnice i část Troji. Charakter této městské části je tak velmi různorodý – zahrnuje centrální část Prahy i zelené oblasti s množstvím parků.

Městská část Praha 8 zahrnuje 9 katastrálních území. Nejstarší součástí z nich je katastrální území Libně dalšími pak jsou př.: Kobylisy, Karlín, Bohnice i část Troji. Charakter této městské části je tak velmi různorodý – zahrnuje centrální část Prahy i zelené oblasti s množstvím parků. Městská část ve svém obvodu spravuje 30 dětských hřišť a s výstavbou dalších započala. V současné době žije na území Prahy 8 kolem 100 000 obyvatel. Mateřské školky v Praze 8 jsou zastoupeny ve velmi hojném počtu. Mezi významné soukromé mateřské školky v městské části Praha 8 můžeme zcela jistě řadit anglickou školku Sunny Garden, hudebně dramatickou školku s výukou angličtiny Seminárium i školičku Čertův vršek. Městská část Praha 8 je zřizovatelem 24 mateřských škol. Mezi významné státní mateřské školky v Praze 8 můžeme řadit např. MŠ v ulici Kučerové, která spadá pod ZŠ U Parkánu, a jejíž kapacita je 170 dětí. Jedná se o největší mateřskou školku v Praze 8. Další státní mateřské školky jsou např. mateřská školka Kotlaska, Na Korábě nebo Za Invalidovnou.

Proč Maxíkova školka?
Byl jednou jeden pejsek a ten se jmenoval Maxík. Maxík je Jorkšírský teriér. Maxík je bystrý, inteligentní a velmi živý pejsek s kouzelnou povahou a vzhledem. Nejvíce ze všeho má rád děti, se kterými si hraje, dovádí a které doprovází do školky a zase je po školce čeká, aby si je mohl odvést domů a zase si s nimi hrál.

(Jmenuji se Maxík, jsem Jorkšírský teriér, 1. října budu mít narozeniny a moc se těším na děti ve školce!)

Kdo je Maxíkova školka?
1. září 2009 vzniká z původní školky KinderGarten Maxíkova školka. Nejzásadnější změnou a přínosem zároveň je sofistikovaně propracovaný Rámcový výchovně-vzdělávací program.

Tento Rámcový výchovně-vzdělávací program  byl upraven dle přání klientů a potřeb dětí. Věříme, že pokud mají být děti šťastné a odnést si ze školky do života tolik potřebné návyky, informace, znalost cizího jazyka apod., musí si o své školce rozhodovat především rodiče.

Díky výbornému zázemí a propracovanému logistickému a edukativnímu systému Vám můžeme nabídnout služby na nejvyšší možné úrovni, a to za nejnižší možnou cenu.