Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Dětské studio Kulička

11. 03 2011 | V Satalicích, v prostorném rodinném domku se zahradou jsme otevřeli Dětské studio, které Vám a Vašim dětem nabízí přátelské, kreativní a pozitivní prostředí pro rozvoj těla i duše.

Každé dítě je jedinečné a tak k němu i přistupujeme. Sdílíme jejich radosti i starosti. Vaše děti se u nás cítí dobře a bezpečně.
Všemi činnostmi se snažíme vzbudit v dětech zájem o přírodu, o ně samé, o lidi kolem nich, vytvořit z nich jedince schopné samostatného, osobitého projevu (zpěv, tanec, výtvarný projev, dramatizace, etiketa atd).
Naše Studio je otevřeno pro Vaše děti ve věku 3-6 let od 8.00 – 18.00 h.

Časově vytíženým rodičům nabízíme večerní i víkendové hlídání dětí.

Pro děti je připraveno množství kroužků, které jsou vedeny v odpoledních hodinách a mohou se jich zúčastnit též děti, které naše Studio nenavštěvují pravidelně.

Vzhledem k rostoucímu trendu nezdravého stravování a s tím souvisejícími zdravotními problémy, zajišťujeme pro děti pravidelné stravování v režimu BIO, abychom i touto cestou přispěli k jejich ochraně.

S tím souvisí i náš program prevenece respiračních onemocnění, kdy zvláště v zimním období hojně využíváme aromaterapeutické prostředky pro dezinfekci vzduchu s příznivým působením na dětský organizmus.

http://www.studiokulicka.cz/

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO