Právě se nacházíte:

Navzdory krizi?

Propad a následná stagnace trhu postihují ICT firmy aktuálně s ročním zpožděním.

Propad a následná stagnace trhu postihují ICT firmy aktuálně s ročním zpožděním. A tak zatímco se trh poněkud vzpamatovává, chybí v ICT sektoru zakázky obchodované v minulém roce. K nejvíce zasaženým oblastem patří podnikové systémy (ERP – Enterprise Resource Planning) a systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM – Customer Relationship Management).

Budovat, nebo nebudovat novou partnerskou síť? A v krizi? Může to znít poměrně šíleně. „Před rokem, když jsme projekt interně rozjeli, nám bylo úzko. Investice to nebyla malá a znamenala také hodně práce,“ přiznává obchodní ředitel společnosti Digital Resources Alexej Bátor.

Intuo Alianci tvoří od října 2010 jádro osmi firem. Hlavním cílem firem v Intuo Alianci je poskytovat profesionální služby zejména v oblasti CRM. Platformou je systém Intuo – Company Intelligence (http://www.digres.cz/intuo). Díky Intuo Alianci mají zákazníci větší volnost ve výběru a mnoho kvalitních provázaných systémů rozvíjejících možnosti běžného systému pro řízení vztahů se zákazníky – mobilním řešením počínaje, přes satelitní sledování vozového parku až k manažerským nástrojům (Business Intelligence).

„Dělat věci navzdory krizi nebo stagnaci je obtížné. Rozhodli jsme se však zariskovat a zdá se, že se to vyplatilo,“ doplňuje Martin Kanyza, předseda představenstva a CEO Digital Resources a. s. V uplynulých měsících byly zahájeny tři projekty, na kterých spolu partneři Intuo Aliance spolupracují. Aktuální hodnota nových projektů je zhruba 5 milionů korun.

„Intuo Aliance nepředstavuje zatím na trhu dominantního hráče. Jsme ale rádi, že spolu s členy Intuo Aliance vytváříme projekt, ze kterého budou mít prospěch všichni,“ uzavírá Alexej Bátor. Zákazníci tak mohou získat vyšší komfort i bezpečí pro svoji investici do informačních technologií.

Přehled členů Intuo Aliance:
C.T.S.E. Servis, s. r. o.
Digital Resources a. s.
Extra NET s. r. o.
LFC GROUP s. r. o.
SEFIMA s. r. o.
Smartdata, s. r. o.
STAPRO LIBEREC s. r. o.
TAYLLOR & COX s. r. o.

Intuo – Company Intelligence je systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Intuo je však více než běžné CRM. Z hlediska strategického řízení se dá říci, že je to Business Management Software. Umožňuje řídit jakékoliv procesy ve firmě. Reference je možno zhlédnout zde: http://www.intuo.cz/reference.html.

www.digres.cz
www.intuo.cz