Na veletrzích FOR BABIES a FOR TOYS se budou lámat rekordy, děti se naučí pravidla bezpečné jízdy...

Přípravy nových veletrhů FOR TOYS – veletrhu hraček a her a FOR BABIES – veletrhu potřeb pro děti, které se uskuteční první říjnový víkend, jsou v plném proudu. Veletrhy jsou určené pro všechny bez rozdílu věku. Rodiče zde najdou vše od dětského nábytku, kojeneckých potřeb, kočárků, autosedaček po dětské sportovní potřeby.

Milovníci her se mohou těšit na nabídku hraček, her, hlavolamů, stavebnic. Na své si přijdou i modeláři, neboť zde souběžně proběhne již 19. ročník modelářského a hobby veletrhu MODEL HOBBY. Ve spolupráci s Městskou policií bude připraveno dopravní hřiště, kde se děti v rámci preventivně bezpečnostního programu naučí pravidla bezpečné jízdy na silnici. Proběhne zde i pokus o český rekord o rozhýbání největšího cihlového domina, bude se tvořit EKO-ZOO a v rámci 3. Littles Pet Shop Show vystoupí Ewa Farna.

Doprovodný program i pro náročné
Veletrhy doplní pestrý doprovodný program pro děti i jejich rodiče. V soutěžích mohou malí návštěvníci získat řadu atraktivních cen včetně např. plyšového „kamaráda“ - křečka ZHU ZHU Pets od firmy SmartLife. Ve spolupráci se sdružením PORTUS (Akce Cihla) proběhne v sobotu pokus o zápis do České knihy rekordů o shození největšího domina z cihel. V rámci expozice Agentury Dobrý den bude představen i program pro děti EKO-ZOO, který je hravou formou učí správně nakládat s odpady.

Děti na diskotéku, tatínek na turnaj
Po celou dobu veletrhu si mohou malí návštěvníci zatancovat na nonstop diskotéce, kde budou každou hodinu probíhat soutěže o lákavé ceny. Tatínkové, kluci i dědečkové se mohou těšit na profesionální kulečníkový turnaj a milovníci adrenalinu by neměli vynechat NERF SHOW.

Kdo se na veletrhu představí?
Co do plochy bude největším vystavovatelem hraček a her bude společnost Hasbro Czech s obří expozicí na 1 144m2,,kde bude probíhat i samostatný doprovodný program společnosti. Jako další významní vystavovatelé se s více než 200m2 představí společnosti ADC Blackfire Entertaiment, ConQuest Entertainment, OLYMPTOY. Své produkty z oblasti hraček a her budou prezentovat i významné firmy Smarlife, Piatnik Praha, Legáček a Darovánek a Billard centrum. Potřeby pro děti, představí Špuntík, MALVEL, Babypoint – Hana Gergelová, firmy MAMAJA group, AUTOSEATING i Group Fashion a Dětský design.

Více informací najdete na www.for-toys.cz a www.forbabies.cz.