Zábavně-sportovní areál Žluté lázně

Multifunkční sportovně-relaxační centrum v Praze-Podolí určené všem věkovým kategoriím v roce 2010 oslavilo 100. výročí. Nabízí zájemcům bohaté možnosti atraktivního pobytu i pohybových aktivit v jedné z nejkrásnějších přírodních lokalit na břehu Vltavy.

Pro sportovce:
Beachvolejbalové kurty, nohejbal, fotbálek v písku v kleci, osm hřišť na pétanque, stolní tenis, loďky, šlapadla, dračí lodě, fitness koutek, externí obří šachy, v zimním obodobí pak upravená běžkařská trať.
 
Pro firmy:
O2 žluté lázně jsou ideálním místem, kde strávit sportovní den s přáteli, ale současně  také atraktivní prostor pro uspořádání firemních párty i teambuildingů, soukromých oslav narozenin, večeří nebo svateb. V nápadech se meze nekladou a tým v O2 žlutých lázních dokáže zrealizovat vše dle přání klienta.
 
Pro děti:
K velké chloubě O2 žlutých lázní patří bezesporu dětský koutek  s brouzdalištěm, bazénky, dětským divadélkem a mnoha dalšími atrakcemi na hraní a dovádění. Uzavřený koutek  je perfektním místem pro pořádání dětských párty a oslav narozenin. Součástí koutku je také přebalovací koutek pro nejmenší. V hlavní sezóně se pro děti připravují dětská divadélka, dílnička a mnoho dalších zábavných kroužků.
 
Pro gurmány - Modrý bar:
Do O2 žlutých lázní se nechodí pouze za sportem, ale také za dobrým jídlem a příjemným posezením s výhledem na romantický výhled na Vltavu. Na Modrém baru se nejen dobře najíte, ale můžete zde rovněž uskutečnít firemní večíreky, rauty, svatby, uzavřené párty, oslavy narozenin, módní přehlídky, tiskové konference, sportovní přenosy na plazmových obrazovkách.

http://www.modrybar.cz/