Prodej chovatelských potřeb a malých zvířat

Společnost PetCenter CZ s.r.o. se zabývá nejen samotným prodejem, ale i rozvojem a popularizací chovatelství v síti prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center. První prodejna Pet Center vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se naše maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Nyní můžete po celé České republice najít 76 prodejen.

Nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv všeho druhu a známé i méně známé druhy domácích zvířat. Navíc každý měsíc pro Vás připravujeme akční nabídky a spoustu dárků za Váš nákup. Proto ať už sháníte konkrétní výrobek, chcete vyzkoušet něco nového z našeho sortimentu nebo se dokonce porozhlédnout po novém zvířecím kamarádovi, je prodejna Pet Center tím pravým místem pro Vaši návštěvu.

U nás najdete zboží těchto značek:

HUHUBAMBOO, GIMBORN, GIMPET, GIMDOG, BRIT, ROYAL CANIN, PROPLAN, EUKANUBA, PEDIGREE, WHISKAS, HILL´S, BOSCH, CHICOPEE, K-9, RINTI, GRAND, MORANDO, FERPLAST, VITAKRAFT, DARWIN´S, SERA, TETRA, DAJANA, NEWA, JK ANIMALS, EXO-TERRA, KARLIE, PETSTAGES a další...

http://www.petcenter.cz