Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Co nakoupit v Keramickém centru?

20. 05 2010 | Úkolem Keramického centra je pokrýt materiálové potřeby keramiků všech kategorií a vybavit je technologickým zařízením pro výrobu. Přímý prodej se týká zejména zákazníků, kteří chtějí vybírat z pestré kolekce vzorků.

Nabídka Keramického centra obsahuje:
1) Materiály a suroviny pro výrobu keramiky
2) Keramické pece, stroje a pomůcky

Úkolem Keramického centra je pokrýt materiálové potřeby keramiků všech kategorií a vybavit je technologickým zařízením pro výrobu.

Přímý prodej se týká zejména zákazníků, kteří chtějí vybírat z pestré kolekce vzorků. Jedná se buď o začínající keramiky, nebo naopak o zkušené výtvarníky, kteří rádi experimentují a dovedou si představit výsledný efekt při použití konkrétního materiálu ve svých podmínkách.

Provozovatele zavedených ateliérů, kteří mají ustálené provozní nároky, přivádí do Keramického centra chuť něco na své produkci změnit nebo se seznámit s novými technologiemi.

Jinak je obvykle zavážíme na základě jejich běžných objednávek.

Zájemce o keramickou pec je zpravidla seznámen s aktuální nabídkou a nechá si předvést více modelů než se pro některý rozhodne. Před nákupem pece je návštěva Keramického centra obzvlášť užitečná. Dají se tu třeba zachytit nové trendy nebo slevové akce výrobců. A navíc se může nechat inspirovat naší další službou, kterou je vybavení keramického ateliéru na zakázku. Takové vzorové zařízení je v součtu položek výhodnější než nákup po jednotlivých předmětech s dohledáváním z různých zdrojů. 

Skromnější alternativu k nabídce modelových vybavení keramické dílny představují naše zvýhodněné komplety. Při jejich kalkulaci máme na mysli, že se keramik rozhodl pro určitou pec a momentálně neřeší další příslušenství ani pomůcky. Zvýhodněný komplet má usnadnit začátky práce s novou keramickou pecí, pamatuje na nejdůležitější zařizovací předměty, které s ní souvisí, a v důsledku zlevnit její nákup.

Aniž bychom chtěli našim klientům vnucovat odborné poradenství, zmiňme mezi důvody, proč nakupovat v Keramickém centru, i možnost konzultací. Kromě obchodu se věnujeme i publikační činnosti a přednáškám. A pokud si nebudeme vědět rady, doporučíme alespoň odbornou literaturu, protože v prodejně Keramického centra se stále snažíme mít aktuální nabídku odborných knih o keramice.

Kontaktní údaje
Martin Büchler Keramické centrum Kolbenova 24, 190 00 Praha 9 IČ: 48562483 Živnost. list vydaný ÚMČ Praha 2 Ev.č. 310002-001112593 a 310002-001112493 
Otevírací doba:  Po-Pá 9-17 hod.
Tel.: ……………. 283 891 990
Fax: ……………. 283 891 821
Mobil: ………….. 602 309 271 Url: …………….. www.keramik.cz , www.buchler.cz , www.keramickecentrum.cz
E-mail: …………keramika@buchler.cz
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO