Centrum volného času

Občanské sdružení Centrum volného času Praha 9 rozvíjí svou činnost od počátku roku 2004. Věnuje se především organizování sportovních soutěží i dalších volnočasových aktivit pro děti i mládež - Den dětí, Prosecké bikování, soutěž Hezky česky.

V současnosti působíme ve zrekonstruovaných prostorách v Lovosické ulici na Proseku, mezi Střední průmyslovou školou  na Proseku a Gymnáziem  Českolipská (proti vyústění ulice Kytlická).

Naším cílem je přispět k nabídce volnočasových aktivit pro obyvatele Proseka a přilehlých čtvrtí.

Naše vize:
Volnočasové aktivity nespočívají jen v kroužcích pro děti. Možnost trávit volný čas smysluplně musí být otevřena všem a veškeré překážky k této možnosti (absence hlídání dítěte, postižení) musí být odstraněny.

Proto naše heslo zní: PRO KAŽDÉHO NĚCO!

Snažíme se být subjektem se širokou škálou působnosti, který pružně reaguje na podněty ze strany jak obyvatel okolí, tak veřejných institucí.

Jsme vděčni za každý podnět a budeme rádi, pokud nám své nápady zašlete elektronicky, poštou (Lovosická 610/21, Praha 9, 190 00), nebo zanecháte v písemné podobě na recepci.

Proč  právě naše centrum?

naše služby jsou komplexní (každý si u nás najde způsob, jak chce trávit volný čas)
naše služby jsou finančně dostupné (to však v žádném případě neznamená málo kvalitní)
naše služby jsou flexibilní (reagujeme na poptávku a snažíme se k volnočasovým aktivitám přistupovat kreativně, ne pouze přebírat zažité postupy)