Bryan Adams se vrací do České republiky

BRYAN ADAMS, JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH UMĚLCŮ NA SVĚTĚ, SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, KDE SE PŘEDSTAVÍ PO PĚTI LETECH OD SVÉ POSLEDNÍ NÁVŠTĚVY.

POVĚST JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH ZPĚVÁKŮ NA SVĚTĚ ZÍSKAL PŘEDEVŠÍM DÍKY SVÝM NEZAPOMENUTELNÝM KONCERTŮM, KTERÝCH ODEHRAJE KOLEM 120 DO ROKA.
STÁLE POPULÁRNÍ BRYAN ADAMS SE SVÝMI ROCK N‘ ROLLOVÝMI PECKAMI (NAPŘ. “SUMMER OF 69”, “RUN TO YOU”, “18 ‘TIL I DIE”, “IT’S ONLY LOVE”,“SOMEBODY”, “THE ONLY THING THAT LOOKS GOOD ON ME IS YOU”) VYPRODÁVÁ HALY NA ŠESTI KONTINENTECH JIŽ VÍCE NEŽ TŘI DESÍTKY LET.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce prezentující poprockové skladby, si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovým prodejem. Skladby z jeho pera se objevily nejenom na předních příčkách hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách. Adamsovy kvality jsou znát nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů. Připravované turné se váže k jeho zatím poslední nahrávce „Bare Bones“ z roku 2010, obsahující všechny zásadní skladby dosavadní kariéry v koncertním provedení. Výběr toho nejlepšího představí Bryan Adams se svou doprovodnou kapelou i na svém červnovém koncertě v pražské O2 areně. Půjde o umělcovu třetí zastávku u nás od roku 2003, kdy zde vystoupil poprvé.

www.livenation.cz