Právě se nacházíte:

EKONANO wash Cleaning PRAHA

Jsme první NANO ruční myčka v Praze, která vám zabezpečí nejlepší ošetření vašeho vozu pomocí převratného využití nanotechnologie.

Díky použití špičkových certifikovaných NANO produktů a přípravků, profesionálního přístupu našich vyškolených zaměstnanců nejen u ručního mytí aut a v neposlední řadě individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, zajistíme dokonalé čištění a ochranu interiéru i exteriéru s nesmírně dlouhou životností ochrany před korozí, zvětráváním, odolnosti vůči střídání teplot, UV záření a antistatické ochrany, vodě, prachu, hmyzu, asfaltu a jiným nečistotám, které odpuzuje a velice znesnadňuje její uchycení k povrchu např. laku automobilu, má zvýšenou odolnost proti oděru. S námi ušetříte čas a peníze za čištění automobilu, za vodu do ostřikovačů, za stěrače, ale hlavně za již nepotřebnou auto myčku po dlouhé měsíce, kde díky ošetření auta nanotechnologií stačí umýt silným proudem vody.

 
Umytí šampónem Nano Shampon, který zaručí povrchové odstranění hmyzu a vyleštění všech skel, umytí kol, umytí prahů. Zvyšuje konzervační účinek laku, čistící intenzitu a Nano částice mají větší přilnavost k povrchu, čím zamezí usazování nečistot. Všechny procesy jsou ekologicky nezávadné. Dalšími nabízenými službami je například hloubkové odstranění hmyzu z karosérie, ošetření tekutým Nano Wax, co je nástřik tvrdým nano voskem, čištění disků kol od asfaltu a nečistot, čištění plastů černé i bílé barvy s přípravkem PreClean Plast - speciální nano čistič.
Ošetření čelního skla a všech skel přípravkem Nano Glass, který vyčistí skleněné plochy bez zbylých šmouh a zachová je dlouhodobě čisté a lesklé, spolu s anti- mlžícím efektem uvnitř - Anti Fog, kde na mlžící se skla aut v chladném ránu můžete zapomenout.
 
Ošetření všech kol přípravkem Nano Metal, který odolává kyselým dešťům a jiným extrémním vlastnostem, zamezuje korozi a zachycování nečistot, čím vzroste jejich životnost a lesk. S použitím přípravku Nano Revital vosk včetně odstranění drobných porušení laku zrenovujeme starší autolaky a následně použitím ochranné nano vrstvy Nano Polytura změníme vzhled laku tak, že ho nepoznáte - to vše s životností až 6 měsíců. Profi ošetření laku s Nano Paint SiO2 zajistí dlouhodobé ošetření laku s životností přes 12 až 24 měsíců.