Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

WORLD OF BEAUTY & SPA PODZIM 2012 OPĚT V PVA EXPO PRAHA – LETŇANY!

29. 05 2012 | Nenechte si ujít 14. mezinárodní veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu!

Jaké budou módní trendy pro nadcházející sezónu podzim-zima 2012? Jaké líčení doporučují významné značky a jejich vizážisté? Jaký účes byste mohli vyzkoušet? Jak připravit postavu i tvář pro nadcházející společenskou sezónu, jaká se nabízejí vylepšení za pomoci dnes už příjemných neinvazivních technologií? Jak zachovat pohodu a kousek slunce v duši i pro chladnější nevlídné dny a využít je k příjemné a účinné relaxaci?

Odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek přinese 14. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný 7. a 8. září opět v prostorách PVA EXPO PRAHA - Letňany. 
 
Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i  postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. K vidění budou nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů a řas, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, formování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie. 
 
Soutěže, líčení, účesy, móda, design
Přední kadeřníci i jejich fanoušci již nedočkavě čekají na třetí ročník prestižní soutěže napříč kadeřnickým světem o stotisíc korun a účasti v zahraničí "INSPIRACE 2013", jejímiž garanty jsou mistři oboru  Blanka Hašková, Romana Topinková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý. Magnetem podzimního veletrhu bude jako každoročně Česká mistrovská soutěž v make-upu, jejíž minulá vítězka Eva Skořepová reprezentovala ČR v Düsseldorfu v březnu. Letošní postup nejlepších kosmetiček a vizážistů startuje dne 2. 6. v Kaiserštějnském paláci (Téma: Vůně Orientu) pod vedením Unie kosmetiček, odtud zamíří 6 nejlepších na soutěž při WORLD OF BEAUTY & SPA podzim v Letňanech a vítězka poté opět do zahraničí.
 
Na veletrhu budou vyhlášena a předvedena trendová témata prestižních soutěží pro jaro 2013 - Creative Image Team by Pavel Bauer a Fotomakeup by Štěpánka Podroužková. Pavel Bauer a jeho hosté připravují opět bohatý program: líčení trendů, proměny hostů,  přehlídky módních oděvních značek a známých návrhářů. Ve spolupráci s Národní komorou módy se představí mladí módní designeři v soutěži "Diamond Fashion Designer", příležitostí pro nejmladší budou mezinárodní soutěže mladých manekýnek a modelů. Stranou nezůstane péče o ruce, nohy a nehty: připravujeme Mistrovství ČR a mezinárodní mistrovství v NAIL DESIGNU s postupem na prestižní soutěže v Düsseldorfu, česko-slovenskou soutěž v pedikúře pod vedením České podiatrické společnosti, soutěž produktů BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. 
 
Anti-aging péče, masáže, relaxace
V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám a anti-aging péči také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat odborníci pro regenerační a relaxační masáže, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka, čakrální terapii, irisdiagnostiku, astrologii a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou m.j.  největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, Národní komora módy, sdružení pro kosmetiku  PROKOS  a velká řada odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy. Veletrh nabízí návštěvníkům poradenství a prevenci: především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, jejichž základem je duševní pohoda, pilíři pro mnohé pak odsunutí obav, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.
 
Nabídka školení a rekvalifikací
V nabídce jsou široce zastoupena témata, která mají za úkol oslovit nejen návštěvníky, kteří chtějí služeb odborníků využít, ale také ty, kteří chtějí v oboru zkrášlovacích a relaxačních služeb aktivně pracovat a dále se vzdělávat, popřípadě rekvalifikovat na práci v tomto na významu přibývajícím oboru.
 
Těšíme se na viděnou na podzimním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 7. a 8. září 2012 opět v přívětivém PRAŽSKÉM VELETRŽNÍM AREÁLU PVA EXPO PRAHA – Letňany!  
 
Veletrh pro krásu a pohodu nebude v areálu sám: návštěvníky jistě osloví i tři další veletrhy  –kromě tradičního Sběratele moderní veletrhy Investor (věnovaný v naší době žádaným nabídkám investování do cenin a rozličných produktů)  a  Minerály a drahé kameny. Ve spolupráci s pořadatelem můžeme již nyní pozvat ženy, návštěvnice veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, na tyto souběžně probíhající atraktivní akce zcela ZDARMA. 
 

Diskuse

Čtěte více

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Letos po rekordních prázdninách se v Praze 8 děti vrátily do školních lavic. Popřát jim tvůrčí atmosféru, nové kamarády, spoustu zážitků a úspěchy přišli i zástupci radnice. Na ZŠ Ústavní vítal ...

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Dopřejte si luxusní péči o vaše vousy jako v klasickém pánském holičství. Upravená tvář, ať už na hladce oholená nebo se zastřiženým strništěm je znakem každého gentlemana. Pro pohodlnou úpravu ...

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Více než 200 let po průmyslové revoluci má většina výrobků a staveb přesně definované technické parametry pro zhodnocení kvality, zvláště pokud je na nich nebo na jejich vlastnostech závislá ...

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

Společnost Banking Software Company (BSC), největší bankovní softwarehouse v České republice, byla zařazena mezi doporučené dodavatele řešení v oblasti digitální transformace bankovnictví v rámci ...

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Od 8. června 2020 se základní školy otevřely také pro II. stupně, což navazuje na postupné rozvolňování vládních opatření. Ty byly z kraje března zavedeny, aby omezily šíření epidemie koronaviru. ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO