Právě se nacházíte:

Woman&Life 2015

Festival osobního rozvoje a péče pro ženy. Největší festival pro ženy v ČR.  

Tato akce s významným společenským přesahem se poprvé představila ve dnech 18.-19.9.2015 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Pořadatelem festivalu jsou Rozvojové projekty Praha, a.s.
 
Festival slavnostně zahájili jeho patroni:  Heidi Janků, Karel Voříšek, Zuzana Bubílková, Honza Musil, Vlastimil Harapes, Petra Krajčinovič a Jitka Vlková. Programem provázel Aleš Lehký.
Do spolupráce s festivalem Woman&Life se zapojilo hned napoprvé přes 80 partnerů :  ženské a společenské časopisy,  portály, rozhlasové a televizní stanice, dámské kluby, ženská nezisková sdružení, vzdělávací, školící a konzultační centra, zdravotnická a osvětová zařízení, obecně prospěšné společnosti, umělecká seskupení a Městská část Praha 7.
Součástí festivalu byly veletržní sekce stánků s nabídkou ženám prospěšných produktů, informací a služeb. Zúčastnilo se 115 vystavovatelů s nabídkou kosmetiky a módních doplňků, zdravé výživy, wellness, dále sekce literatury, vzdělávacích a poradenských institucí. 
 
Rozsáhlý dvoudenní doprovodný program probíhal za účasti významných a populárních osobností. Z těch nejvýznamnějších jmenujme přední českou mezzosopranistku, sólistku Národního divadla v Praze Andreu Kalivodovou, herce Jiřího Langmajera, režiséra Karla Weinlicha, spisovatele Michala Viewegha,  kteří s řadou dalších přišli podpořit 1. ročník Festivalu osobního rozvoje a péče pro ženy Woman&Life.
 
Festival, který probíhal ve všech halách Průmyslového paláce, shlédlo 4926 návštěvníků. Stěžejní přednášky byly věnovány osobnímu rozvoji v širokém spektru informací z oblasti sebepoznání, koučování partnerských a rodinných vztahů, výchovy, mateřství, seberealizace, vzdělávání, problematiky ženských chorob a prevence zdraví, otázky stravování, výživy a estetické péče.
V osvětové části osobního rozvoje, osvěty a péče pro ženy vystoupily osobnosti s mezinárodním renomé – např. Mark Dzirasa, Yehuda Tagar, Jiří Vokáč Čmolík, Tereza Bučková, Ing. Petr Havlíček, Magdalena Vokáčová, MUDr. Jan Měšťák, MUDr. Halka Bitmanová, MUDr., PhDr. Miroslav Krejčíř.
 
Obsah celého programu byl koncipován pro všechny věkové kategorie. Na hlavním festivalovém pódiu probíhala vystoupení význačných umělců z různých žánrů, hudební show houslistky Lucie Klásek a tanečníka Filipa Jankoviče, taneční a baletní styly představené nejlepšími kluby a školami, zaznělo několik písní z připravovaného světového muzikálu Romeo a Julie se zpěvákem Tomášem Savkou. Módní tvorbou pro dámy a vlastními přehlídkami nás prováděly známé návrhářky – Ivana Follová, Jaroslava Procházková, Monika Vaverová a Helena Magic.
První festivalový den byl ukončen koncertem skupiny Cadillac band s Viktorem Sodomou a jejich rock&rollem.
 
Festival Woman&Life nabídl nejen ženám všech věkových kategoriích tvůrčí inspiraci pro jejich plnohodnotnější život a pozitivní zážitky, které si z návštěvy akce odnesly.
Svou koncepcí jde o jedinečnou akci v České republice.