Výpravná EDITH THE SHOW připomene vzlety i pády královny šansonu Edith Piaf

Již 50 let nás dělí od úmrtí majitelky jednoho z největších hlasů populární hudby 20. století – ženy, která žila tak, jak zpívala, a stala se nesmrtelným symbolem francouzského šansonu. 4. prosince mohou diváci v pražské Hybernii shlédnout unikátní výpravné představení Edith The Show, v níž nesmrtelné královně šansonu vdechne prostřednictvím jejích nejlepších písní život Jil Aigrot, francouzská zpěvačka, která dala hlas velké šansoniérce i ve filmu Edith Piaf (La Vie en Rose). 

Velkoryse pojaté představení, ve kterém zpěvačku doprovodí kvartet pařížských muzikantů a projekce řady dobových snímků z Paříže a zejména samotné Edith Piaf je koncipováno do dvou částí. První na nás dýchne atmosférou Montmartru, legendární bohémské čtvrti, v jejímž pulzujícím každodenním a každonočním životě se snoubí hudba, umění a krása s polosvětem alkoholu, prostitutek a drog a jejíž atributy poznamenaly život i písně pařížského vrabčáka. Ve druhé části sledujeme Edith v poválečném čase největší slávy, kdy při jejích koncertech praskala ve švech pařížská Olympie a řada dalších sálů po celé Evropě.

EDITH THE SHOW proběhne v pražském divadle Hybernia 4. prosince od 19 hodin, vstupenky v cenách od 890 Kč jsou v prodeji v síti Ticketpro. Více informací na www.brnokoncert.cz nebo www.edith-theshow.com.