Vuch slavil na pražské Národní třídě 7. narozeniny

Česká módní značka Vuch oslavila sedmé narozeniny. V prostorách pražského showroomu se sešlo mnoho zajímavých tváří z české módní i společenské scény. I letos se rozhodli zakladatelé a majitelé této chrudimské značky Martin Kůs a Ondřej Hyrš podpořit dobrou věc prostřednictvím kalendáře, z kterého výtěžek půjde na projekty dobročinné organizace Loono.

Křest kalendáře a narozeniny si nenechala ujít zpěvačka a influencerka Sharlota, topmodelka Tereza Jelínková, herečka Kristýna Janáčková, herečka Marie Renčová, herečka Henrieta Hornáčková, muzikálová herečka Nikola Ďuricová, režisérka Eva Toulová nebo módní návrhářka Petra Pilařová. Stejně tak nechyběla Vuchlady pro letošní rok Jana Albrechtová nebo zástupkyně Loono Daniela Clark. Party se neobešla bez výborných drinků, občerstvení a narozeninového dortu. Role moderátorky akce a jedné z pozvaných byla i moderátorka Evropy 2 Barbora Krčmová.

„Naším cílem je pomáhat tam, kde je to potřeba. Pomocí naší barevné módy se nám daří šířit dobro a radost kolem. To je i poselství našeho dalšího charitativního kalendáře, který vypouštíme do světa už potřetí. Kalendář je koncipován do veselých barev duhy. Výtěžek z prodeje poputuje na podporu dobročinné organizace Loono, která se zaměřuje na edukaci a prevenci vážných onemocnění,“ prozradil Ondřej Hyrš.

Na otázku, jak hodnotí cestu značky od založení až k dnešnímu dni odpověděl: „Začínali jsme v malém kanclíku a náš cíl byl jasný. Tvořit veselou módu a šířit radost. A toho se držíme stále.“

Kmotrou kalendáře se stala moderátorka a redaktorka zpráv rádia Evropa 2 Lucie Bechynková, která je známá především svým podcastem Opravdové zločiny, který založila s kolegyní a kamarádkou Bárou Krčmovou. Režisérka Eva Toulová se na akci svěřila, že se do kin chystá film Superžena a aktuálně natáčí romantickou komedii Láska na zakázku, kde si mimo jiné zahrála s Václavem Vydrou, Marií Renčovou Kružíkovou, Jiřím Krampolem a dalšími hvězdami.

Akci si nenechala ujít ani módní návrhářka Petra Pilařová, která se zaměřuje převážně na dámskou módu a spolupracuje mimo jiné s Vuch. Pro návrhářku jsou typické originální a exkluzivní modely, zdůrazňující ženské přednosti. Modely se vyznačují dokonale padnoucími střihy, precizním ručním zpracováním a kvalitními materiály.

„Pokud se žena cítí krásná a má ze sebe dobrý pocit, šíří kolem sebe pozitivní náladu a svět je veselejší,“ prozradila módní návrhářka Petra Pilařová.