Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Veletrh World Of Beauty & Spa – Jaro 2013

24. 01 2013 | Ve dnech 1. a 2. 3. 2013 bude probíhat tradiční 15. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2013 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha - Letňany. 

Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, na zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Vystavovatelé představí okolo 300 značek, mnoho z nich má stálý předváděcí program na stáncích, semináře či přednášky v saloncích či alespoň odbornou poradnu a malé pohoštění pro návštěvníky. 

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše.  Ukázky  četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenním stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky - těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, masáže, podologie., prezentují se  i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap. 
 
Na soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká mnoho zajímavých soutěží, které se budou věnovat kadeřnictví, vizáži, módnímu designu a nehtům a rukám. Přijďte se podívat a soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA.
 
Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.worldofbeauty.cz
 
Co můžete vyhrát?
1. cena - dárkový kosmetický balíček od českého firmy Salvus + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
2. cena -  2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
3. cena - 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
 
* Výhry dodala:
- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 1. – 2. 3. 2013
 
* Otázka č. 1 :
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční finále 7. ročníku oblíbené soutěže Creative Image Team 2013. Na jaké semifinálové téma soutěžící tvoří?
a) LUXURY LADY
b) LOLITA
c) NEW ROMANTICS 2012
 
* Otázka č. 2 :
Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail Artu, jehož finále se uskuteční při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 9. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se bude konat v který den?
a) 2. března 2013
b) 1. března 2013
c) oba dva dny 
 
* Otázka č. 3:
Finále jedné z uvedených soutěží neuvidíte na jarním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany?
a) Inspirace 2014
b) Creative Image Team
c) Fotomakeup
 
* Otázka č. 4:
Jak se jmenuje přední český/á vizážista/vizážistka, který/á pořádá mistrovskou a pohárovou soutěž Creative Image Team na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany?
a) Štěpánka Podroužková
b) Pavel Bauer 
c) Eva Skořepová
 
* Otázka č. 5:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. - 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany bude probíhat finále oblíbené soutěže FOTOMAKEUP 2013. Na jaké téma budou tentokrát soutěžící tvořit?
Budou tvořit na téma:
a) Karneval v Rio de Janeiro
b) Fantom opery
c) Benátská noc
 
* Otázka č. 6:
Kolikátý ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA se bude konat dne 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 14.
b) 13. 
c) 15.
 
* Otázka č. 7:
V pátek 1. 3. 2013 při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA proběhne prezentace špendlení mladých designerů pod názvem:
a) Lady Móda
b) Lazy Móda 
c) Crazy Móda
 
* Otázka č. 8:
Největší kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná 1. a 2. 3. 2013 bude pořádat i nehtovou soutěž s tématem Krásné a záhadné starověké civilizace. O jakou soutěž se jedná?
a) Nail Design
b) Nail Art
c) Manikúra
 
* Otázka č. 9:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat dne 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, bude v sobotu finále soutěže pro mlsné jazýčky na jaké téma?
a) Svatební dort roku 2013
b) Nejlepší koktejl roku 2013
c) Chlebíček roku 2013
 
* Otázka č. 10:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná dne 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany se uskuteční finále soutěže Kalibr CUP. Na jaké téma budou soutěžící tvořit?
a) Holka z ulice
b) Dívka pláže
c) Žena ve večerním
 
Správné odpovědi zasílejte na redakce@denikyonline.cz .
 

Diskuse

Čtěte více

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Letos po rekordních prázdninách se v Praze 8 děti vrátily do školních lavic. Popřát jim tvůrčí atmosféru, nové kamarády, spoustu zážitků a úspěchy přišli i zástupci radnice. Na ZŠ Ústavní vítal ...

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Dopřejte si luxusní péči o vaše vousy jako v klasickém pánském holičství. Upravená tvář, ať už na hladce oholená nebo se zastřiženým strništěm je znakem každého gentlemana. Pro pohodlnou úpravu ...

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Více než 200 let po průmyslové revoluci má většina výrobků a staveb přesně definované technické parametry pro zhodnocení kvality, zvláště pokud je na nich nebo na jejich vlastnostech závislá ...

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

Společnost Banking Software Company (BSC), největší bankovní softwarehouse v České republice, byla zařazena mezi doporučené dodavatele řešení v oblasti digitální transformace bankovnictví v rámci ...

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Od 8. června 2020 se základní školy otevřely také pro II. stupně, což navazuje na postupné rozvolňování vládních opatření. Ty byly z kraje března zavedeny, aby omezily šíření epidemie koronaviru. ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO