Veletrh World Of Beauty & Spa – Jaro 2013

Ve dnech 1. a 2. 3. 2013 bude probíhat tradiční 15. Mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA 2013 JARO v Praze v nových prostorách PVA Expo Praha - Letňany. 

Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, na zkrášlování, modelaci obličeje i postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Vystavovatelé představí okolo 300 značek, mnoho z nich má stálý předváděcí program na stáncích, semináře či přednášky v saloncích či alespoň odbornou poradnu a malé pohoštění pro návštěvníky. 

Stále důrazněji se na veletrzích WORLD OF BEAUTY & SPA prosazuje krása jako harmonie těla i duše.  Ukázky  četných druhů masáží, aromaterapie a dalších relaxačních metod, tak ulevujících při každodenním stresu, jsou netrpělivě očekávány návštěvníky - těmi, kteří se chtějí inspirovat pro návštěvu nových relaxačních či lázeňských center a především těmi, kteří zvažují další vzdělávání či rekvalifikaci v tomto oboru. Rekvalifikace a další vzdělávání nabízejí vystavovatelé samozřejmě i v dalších oblastech, jako jsou kosmetika, vizážistika, kadeřnictví, nehtová modeláž, masáže, podologie., prezentují se  i kurzy výuky dalších přírodních metod zdravotní péče jako alternativní medicína, akupresura, čínská medicína, homeopatie, irisdiagnostika, čakrální terapie ap. 
 
Na soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká mnoho zajímavých soutěží, které se budou věnovat kadeřnictví, vizáži, módnímu designu a nehtům a rukám. Přijďte se podívat a soutěžte s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA.
 
Více informací o veletrhu a nápovědu k soutěži naleznete na www.worldofbeauty.cz
 
Co můžete vyhrát?
1. cena - dárkový kosmetický balíček od českého firmy Salvus + 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
2. cena -  2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
3. cena - 2× VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2013
 
* Výhry dodala:
- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 1. – 2. 3. 2013
 
* Otázka č. 1 :
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční finále 7. ročníku oblíbené soutěže Creative Image Team 2013. Na jaké semifinálové téma soutěžící tvoří?
a) LUXURY LADY
b) LOLITA
c) NEW ROMANTICS 2012
 
* Otázka č. 2 :
Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail Artu, jehož finále se uskuteční při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 9. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, se bude konat v který den?
a) 2. března 2013
b) 1. března 2013
c) oba dva dny 
 
* Otázka č. 3:
Finále jedné z uvedených soutěží neuvidíte na jarním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany?
a) Inspirace 2014
b) Creative Image Team
c) Fotomakeup
 
* Otázka č. 4:
Jak se jmenuje přední český/á vizážista/vizážistka, který/á pořádá mistrovskou a pohárovou soutěž Creative Image Team na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany?
a) Štěpánka Podroužková
b) Pavel Bauer 
c) Eva Skořepová
 
* Otázka č. 5:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 1. - 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany bude probíhat finále oblíbené soutěže FOTOMAKEUP 2013. Na jaké téma budou tentokrát soutěžící tvořit?
Budou tvořit na téma:
a) Karneval v Rio de Janeiro
b) Fantom opery
c) Benátská noc
 
* Otázka č. 6:
Kolikátý ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA se bude konat dne 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 14.
b) 13. 
c) 15.
 
* Otázka č. 7:
V pátek 1. 3. 2013 při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA proběhne prezentace špendlení mladých designerů pod názvem:
a) Lady Móda
b) Lazy Móda 
c) Crazy Móda
 
* Otázka č. 8:
Největší kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná 1. a 2. 3. 2013 bude pořádat i nehtovou soutěž s tématem Krásné a záhadné starověké civilizace. O jakou soutěž se jedná?
a) Nail Design
b) Nail Art
c) Manikúra
 
* Otázka č. 9:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat dne 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha – Letňany, bude v sobotu finále soutěže pro mlsné jazýčky na jaké téma?
a) Svatební dort roku 2013
b) Nejlepší koktejl roku 2013
c) Chlebíček roku 2013
 
* Otázka č. 10:
Při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná dne 1. – 2. 3. 2013 v Praze v PVA Expo Praha - Letňany se uskuteční finále soutěže Kalibr CUP. Na jaké téma budou soutěžící tvořit?
a) Holka z ulice
b) Dívka pláže
c) Žena ve večerním
 
Správné odpovědi zasílejte na redakce@denikyonline.cz .