V listopadu proběhnou Dny sociálních služeb

Ve dnech 14. až 25. listopadu proběhnou v naší městské části Dny sociálních služeb. Na panelech ve vstupní hale nové radnice se po dva týdny budou prezentovat organizace, poskytující sociální služby občanům Prahy 9.

Představí se několik zařízení, specializujících se na sociální služby pro seniory, zdravotně postižené občany, rodiny s dětmi i osoby ohrožené sociálním vyloučením.Všichni se budou moci dozvědět o činnosti občanských sdružení Fokus Praha, Asistence, Cerebrum, Společnost DUHA, Amelie, Proxima Sociale., Centrum pro zdravotně postižené kraje Praha, Ruka pro život, Oblastní spolek ČČK Praha 9, Dětské centrum Paprsek, Dílny tvořivosti, Acorus, Středisko křesťanské pomoci Horní Počernice. Také se představí naše příspěvková organizace Středisko sociálních služeb, které koncem léta rozšířilo své sociální služby o nový Stacionář pro osoby s alzheimerovou chorobou.

Během úředních dnů bude výstavu doprovázet prodej výrobků klientů vždy z jednoho občanského sdružení - Fokus Praha, Společnost DUHA, Dílny tvořivosti nebo Ruka pro život. Nezapomeňte se přijít podívat, dozvíte se vše potřebné.