UNIKÁTNÍ KAPESNÍ BASS REPRODUKTORY X-MINI™ na výstavě FOR TEENS v Letňanech

MOBILNÍ BASS REPRODUKTORY X-MINI™ (odkaz na http://www.x-mini.cz/) ultra přenosné a hlasité s neuvěřitelným ozvučením mobilního telefonu, iPadu, notebooku či MP3 přehrávače. Reproduktory X-mini ™ můžete vidět a hlavně slyšet na výstavě FOR TEENS v Praze Letňanech od 12. do 15.4. ! Navštivte náš stánek a vyhrajte reproduktory X-mini !

X-mini™ přenosné reproduktory mají nečekanou sílu zvuku, skvělý design a neuvěřitelně kompaktní rozměry. Díky jednoduché konektivitě přes 3,5mm AV výstup je můžete spojit s jakýmkoliv přehrávačem. Je až neuvěřitelné, co tento malý reproduktor zvládne. Pokud hledáte ke svému zařízení přenosný reproduktor, právě jste ho našli. Reproduktory X-Mini™ jsou jedny z nejmenších na světe. Jsou to také celosvětově první kapesní přenosné reproduktory s integrovanou dobíjecí lithiovou baterií a s integrovaným bass rezonátorem! Zapomeňte na plastová chřestítka, přichází konečně malé mobilní repro s pořádným zvukem! Přesně k vašemu mobilu či k MP3 … a proč jsou tak jiné než ostatní? Přehled prestižních světových ocenění a množství uživatelských recenzí naleznete na http://www.x-mini.cz/neco-o-me/ a na http://www.x-mini.cz/stranka-na-homepage/co-rikaji-lide/ .

Vzhled reproduktoru X-mini™:

Každý reproduktor X-mini™ vypadá velmi luxusně díky kvalitním plastům, které byli použity při výrobě reproduktorů. Na spodní straně najdete velmi prakticky schovaný 3,5 mm jack pro spojení s jakýmkoliv zařízením používajícím tento konektor. Když otočíte vrchní část reproduktoru X-Mini™, otevře se a vysune se jako harmonika.
Na spodní straně se ještě nachází Mini USB konektor pro napájení, ovladač hlasitosti, 3,5mm jack konektor a přepínač na zapnutí a vypnutí reproduktoru.

Funkce reproduktorů X-mini™:

X-Mini™ bez problémů připojíte k mobilnímu telefonu, notebooku, iPhonu, iPadu, MP3 a MP4 přehrávači, PSP a nebo k Vašemu PC. V podstatě ke všemu, co má 3,5 mm jack, a pokud nemá, tak určitě seženete redukci! Jednou z hlavních výhod reproduktorů X-Mini™ je fakt, že každý reproduktor má v sobě zabudovanou Li-Ion baterii, která je samozřejmě nabíjecí. Nabíjení je rychlé, trvá 2 – 4 hodiny. To Vám zaručí, že při poslechu hudby přes reproduktor X-Mini™ si nevybijete baterii ve svém zařízení. Na jedno nabití vydrží reproduktor přehrávat hudbu 8 až 12 hodin. Novinkou je i možnost zapojení reproduktorů X-Mini™ za sebou, třeba i 20 za sebou. Funkce Buddy Jack™ to zvládne bez problémů a síla zvuku se znásobí. Přitom stále platí, že baterie ve Vašem hudebním přehrávači nebude vyšťavená.
(zde vložit produktové video - http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1c4zPemdnVE )

Tajemství zvané Vacuum Bass – zvuk předčíc velikost!

Průkopnická a patentovaná technologie umožňuje X-mini™ roztáhnout podobně jako harmoniku. Technologie expanded BXS™, která napodobuje rezonanci sub-wooferu dávající jiskřivý plný zvuk a hlasitost. Rezonátor může být roztažen po dobu přehrávání a zase zavřen pro kompaktní skladování, odtud název “Capsule Speaker – kapslový reproduktor” odvozený z designu a tvaru výrobku.

Opravdu bezdrátové přenosné audio - nový model X-mini™ KAI

Novinka nesoucí název KAI přináší nekompromisní zvuk, mobilitu a kvalitu, na kterou jsme už zvyklí u přenosných reproduktorů X-Mini™ II. Nově uživatelé budou mít též možnost propojit reproduktor s mobilem, mp3 přehrávačem nebo jiným audio zařízením přes technologii Bluetooth. Výbornou funkcí je zabudovaný mikrofon, díky kterému budete moci uskutečňovat hlasité konferenční hovory. Připojení přes BT je velmi jednoduché a téměř ihned můžete ozvučit celou místnost. Chcete vidět co vše tento vychytaný bezdrátový reprák umí , koukněte na video na http://www.x-mini.cz/produkty/x-mini-kai-2/
(zde vložit video X-mini KAI - http://www.youtube.com/watch?v=-Fpq9e8Yc1s&feature=player_embedded )

Na výběr je několik modelů reproduktorů:

· X-mini v1.1 mono capsule speaker, 36mm zvukový driver
· Ultra mobilní design a neuvěřitelně plný a kvalitní zvuk v minimální velikosti!
· X-mini II mono capsule speaker, druhé generace, 40 mm zvukový driver
· Má nový 40mm zvukový driver, rozšířené BXS ™, prodlužuje čas přehrávání až na 10-12h a jeho modulární "Buddy-Jack" design umožňuje efektivně vytvářet vysoce kvalitní a rozsáhlé zvukové rozsahy.
· X-miniMax v1.1 stereo capsule speaker, 36mm zvukový driver
· X-miniMax v1.1 = minimální velikost, maximální portabilita, maximální zvuk, eXtreme Portable Sound
· X-miniMaxII stereo capsule speaker druhé generace, 40 mm zvukový driver. X-miniMaxII se vzpírá konvenční představě, že na velikosti záleží, Xmini ™ Max II, je přenosný svátek zvuků. Má nový 40mm zvukový driver, rozšířené BXS ™, prodlužuje čas přehrávání až na 12h
· X-mini HAPPY s funkcí MP3 přehrávače a slotem pro SD/SDHC
· X-mini RAVE s funkcí FM rádia, automatické ladění a LED display
· X-mini KAI s Bluetooth a mikrofonem, skutečný bezdrátový zvukový zážitek

Zapomeňte na plastová chřestítka, přichází konečně malý mobilní reproduktor s pořádným zvukem!!! Užijte si „pařbu“ nejen na cestách či při sportu, jsou vhodné i na párty - ozvučí celou místnost i dvůr!

Kompletní přehled všech druhů, recenze a videa na http://www.x-mini.cz/ (odkaz na http://www.x-mini.cz/neco-o-me/ ). Poraďte se s námi i na FACEBOOKU.

Reproduktory X-mini můžete vidět a hlavně slyšet na výstavě FOR TEENS v Praze Letňanech od 12. do 15.4. ! Navštivte náš stánek a vyhrajte reproduktory X-mini !