U nás najdete kvalitu za rozumnou cenu

Jsme česká, dynamicky se rozvíjející firma. Zabýváme se výrobou streetového a jeansového oblečení značky EXE a EXEJEANS, které jsou registrovány od roku 1999. Hlavní aktivitou firmy je provoz vlastní sítě maloobchodních prodejen EXE, která v současné době čítá již 40 značkových prodejen.

Jsme česká, dynamicky se rozvíjející firma. Zabýváme se výrobou streetového a jeansového oblečení značky EXE a EXEJEANS, které jsou registrovány od roku 1999.

Hlavní aktivitou firmy je provoz vlastní sítě maloobchodních prodejen EXE, která v současné době čítá již 40 značkových prodejen, jež jsou umístěny převážně v nákupních centrech po celé ČR.

Styl, střih, barvu a vzhled jednotlivých modelů a celých kolekcí tvoří náš vlastní návrhářský team. Výroba modelů probíhá u externích dodavatelů, kde dohlížíme na technologický postup výroby zboží, řídíme logistický proces dopravy z továren až do maloobchodní sítě.

Naše výrobky distribuujeme rovněž velkoobchodně po celé ČR více než 80 odběratelům, na podzim 2009 zahajujeme distribuci v SR a Polsku.

Souběžně s velkoobchodní činností provozujeme i několik franchisingových prodejen. Tento koncept v současné době intenzivně rozšiřujeme a cíleně vyhledáváme nové franchisingové partnery.

Střednědobou strategií naší firmy je vybudování sítě cca 60 značkových EXE obchodů ve všech významných nákupních centrech či galeriích v regionu a expanze na okolní trhy, a to formou akvizice vhodné maloobchodní sítě.

Naším cílem je i nadále výroba kvalitní, módní a cenově dostupné kolekce určené především mladším zákazníkům.