Tisková konference Festivalu španělských filmů La Película

Všichni milovnící filmů jsou srdečně zváni na tiskovou konferenci u příležitosti 9. ročníku Festivalu španělských filmů La Película, která se uskuteční v úterý 11. února 2014 od 10:00 hod. v kině Světozor, Vodičkova 41, Praha 1.

Po tiskové konferenci bude následovat projekce filmu Čarodějnice ze Zugarramurdi režiséra Álexe de la Iglesia. Film v sobě spojuje typický španělský humor, morbiditu, satiru na klišé o španělském machismu i ironický náhled na separatistické tendence některých oblastí. Snímek byl nominován na cenu Goya v 10 kategoriích. V České republice uvádí film do distribuce společnost VAPET Production.
Tisková projekce filmu začne v 11:00 hod. V pořadí devátý ročník Festivalu španělských filmů La Película se uskuteční od 18. do 23. února v pražském kině Světozor, následně zavítá od 20. do 23. února do brněnského kina Scala a od 24. do 26. února se španělské filmy představí v ostravském Minikině a v Bio Central v Hradci Králové.
Podrobnější informace budou průběžně zveřejňovány na http://www.lapelicula.cz a na http://www.facebook.com/LaPeliculaCZ. Na setkání s Vámi se těší:Pablo Rupérez Pascualena, kulturní rada Velvyslanectví Španělska v Praze, Ramiro Villapadierna, ředitel Institutu CervantesDavid Čeněk, dramaturg festivaluPavel Jankovský, ředitel Marcom, Sponsorship, Loyalty ve společnosti Telefónica Czech Republic, a. s. Svou účast prosím potvrďte do 10. února na e-mail: cunderlikova@s-m-art.com.
Podrobnější informace budou průběžně zveřejňovány na http://www.lapelicula.cz a na http://www.facebook.com/LaPeliculaCZ.