Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Střední odborná škola stavební a zahradnická

29. 05 2010 | Snahou naší školy je, aby spojení dvou základních, v názvu uvedených, zaměření školy – stavební a zahradnické – symbolizovalo spojení dvou nutných oblastí současného života. Stavební profese dokáží vybudovat či opravit krásné stavby i celé územní celky, zahradnické obory potom tyto prostory dokáží pro člověka zpříjemnit a oživit.

Snahou naší školy je, aby spojení dvou základních, v názvu uvedených, zaměření školy – stavební a zahradnické – symbolizovalo spojení dvou nutných oblastí současného života. Stavební profese dokáží vybudovat či opravit krásné stavby i celé územní celky, zahradnické obory potom tyto prostory dokáží pro člověka zpříjemnit a oživit. Proto vnímáme spojení stavebních a zahradnických oborů v jedné vzdělávací instituci jako naprosto logické a smysluplné.

V naší škole jsou vyučovány čtyřleté studijní obory - zakončené maturitní zkouškou, tříleté učební obory - s výučním listem, pro absolventy základních škol a také učební obory skupiny „E“ s výučním listem pro absolventy speciálních základních škol. Nabízíme také nástavbové studium, buď dvouleté denní nebo tříleté dálkové. Naším cílem je, aby naši absolventi byli dobře připraveni pro náročné profesní uplatnění. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří především kvalifikovaní a aprobovaní učitelé střední školy a učitelé odborného výcviku, zajišťuje kvalitní vzdělání a ve spolupráci s rodiči i důsledné výchovné působení na žáky.

Víme, že naši absolventi rozhodně nekončí na úřadech práce – mají velice dobré vzdělání a vybrali si některý z našich oborů, o jejichž absolventy je na trhu práce zájem. Pokud se právě Vy rozhodujete, kde dále pokračovat ve svém studiu, seznamte se s naší školou, vyberte si některý z našich oborů a přijďte se k nám podívat. Těšíme se na Vás!

Diskuse

Čtěte více

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Letos po rekordních prázdninách se v Praze 8 děti vrátily do školních lavic. Popřát jim tvůrčí atmosféru, nové kamarády, spoustu zážitků a úspěchy přišli i zástupci radnice. Na ZŠ Ústavní vítal ...

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Dopřejte si luxusní péči o vaše vousy jako v klasickém pánském holičství. Upravená tvář, ať už na hladce oholená nebo se zastřiženým strništěm je znakem každého gentlemana. Pro pohodlnou úpravu ...

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Více než 200 let po průmyslové revoluci má většina výrobků a staveb přesně definované technické parametry pro zhodnocení kvality, zvláště pokud je na nich nebo na jejich vlastnostech závislá ...

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

Společnost Banking Software Company (BSC), největší bankovní softwarehouse v České republice, byla zařazena mezi doporučené dodavatele řešení v oblasti digitální transformace bankovnictví v rámci ...

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Od 8. června 2020 se základní školy otevřely také pro II. stupně, což navazuje na postupné rozvolňování vládních opatření. Ty byly z kraje března zavedeny, aby omezily šíření epidemie koronaviru. ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO