Skvělá zábava a výhra v jednom!

30. 06 2014 | Divadelní adaptace stejnojmenného literárního bestselleru Michaela Viewegha, Haliny Pawlowské a Ivy Hercíkové.

Hlavními hrdiny této hry, ve které má nejdůležitější roli láska a sex, jsou tři osoby – Albert, Kristýna a Olga. Albertovi vztah s manželkou Kristýnou pomalu přestává fungovat a vstupuje do něj o dva roky mladší Albertova šéfová Olga. Hlavní postavy se vzájemně opouštějí, pak se k sobě zase navracejí, ale je toto ten pravý recept na spokojený život?

Tato hra přibližuje s humorem i ironií v dnešní době tak rozšířenou krizi středního věku a pokračuje tak v tradici kvalitních a divácky úspěšných adaptací knih našeho nejprodávanějšího spisovatele Michala Viewegha, který Tři v háji napsal spolu s Halinou Pawlowskou a Ivou Hercíkovou.

Podle původního románu napsal Miroslav Oupic.

Režie se ujal známý filmový režisér Karel Janák (SnowborďáciRafťáci).

Představení Tři v háji je uváděno v nastudování Divadla Artur.

 
Hrají: Michaela KuklováIvana JirešováJindra KriegelVanda KárolyiMiroslav Šimůnek,Pavlína MourkováBarbora Mottlová, Marcel Rošetzký, Genny Ciatti, Kateřina Petrová
Autor: Michal VieweghHalina PawlowskáIva Hercíková
Režie: Karel Janák
Žánr: činohra
Délka: 120 min.
Vstupné: 289-359 Kč

A nyní nově na letní scéně Galerie Harfa http://www.letniscenaharfa.cz/porad/866-tri-v-haji/

U vybraných představení se losuje ze všech diváků zapůjčení auta na víkend s plnou nádrží od firmy Peugeot. Blížší info na www.letniscenaharfa.cz

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO