Samsung Smart TV s novou internetovou televizí Lepší.TV

Samsung nabízí zákazníkům novou internetovou televizi Lepší.TV, díky které lze sledovat televizní pořady kdykoliv a kdekoliv. Při používání v televizorech Samsung Smart TV 2015 a novějších nevyžaduje koupi set-top boxu, vše se ovládá jedním dálkovým ovladačem One Remote Control. Uživatelé mohou díky Lepší.TV využívat archiv pořadů až 30 dní nazpět, sledovat službu na více zařízeních nebo využívat televizní videoarchiv se 400 nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a pořadů pro děti. V základní nabídce za 199 Kč měsíčně je 68 stanic, z toho 20 v HD kvalitě. Přehled stanic je k dispozici na www.lepší.tv/nabidka_programu/.  

Významným benefitem pro uživatele je požadovaná rychlost připojení k internetu pouhých 3Mb/s. „Díky formátu H.265, který jako jediná společnost používáme, jsme byli schopni docílit plynulého přehrávání HD přenosu i při nízkém datovém toku. Pro přehrávání doporučujeme rychlost stahování dat 1,2 Mb/s pro standardní kvalitu a 3Mb/s pro sledování Lepší.TV v HD rozlišení,“ vysvětluje Pavel Górecki, ředitel společnosti goNET, která provozuje službu Lepší.TV.
„Budoucnost sledování televizních pořadů je v integraci internetových televizí, které na našich chytrých televizorech můžou uživatelé využívat bez nutnosti nákupu set-top boxu. Mezi jednotlivými aplikacemi se pak pohybují jedním ovladačem (One Remote Control). Lepší.TV je v pořadí již čtvrtá internetová televize, kterou lze na Samsung Smart TV využívat (Sledování.tv, ModerniTV, Kuki a nově Lepší.TV),“ doplňuje Pavel Mizera, Content Manager ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Zákazníci mohou sledovat Lepší.TV také na tabletu, telefonu nebo v počítači. Služba funguje na operačním systému Windows, iOS a Android. Zákazník může v jeden okamžik využívat účet pouze na jeden stream, ale lze mezi zařízeními neomezeně střídat (v práci PC, na chatě STB, doma Samsung SmartTV, v autě mobil atd.). Pokud by se chtěl dívat přes jeden účet na dvou různých zařízeních najednou, pak je služba zpoplatněna příplatkem 99 Kč měsíčně za každé další zařízení. 

Charakteristika Lepší.TV:
-    nejnižší cena na trhu;
-    neomezené nahrávání pořadů;
-    zhlédnutí pořadů až 30 dní zpětně;
-    pauza a přetáčení během vysílání;
-    68 stanic včetně prémiových v základní ceně;
-    20 stanic v HD;
-    jednoduché ovládání;
-    televizní videoarchiv se 400 nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a pořadů pro děti;
-    Lepší.TV má nejnižší nároky na rychlost Vaší internetové linky;
-    funguje v Samsung Smart TV, mobilu, tabletu i ve vašem počítači.

Televizory QLED a jejich SMART funkce:
-    pomocí chytrého ovladače One Remote Control se ovládá nejen televizní vysílání a aplikace, ale i všechna ostatní audio/vizuální zařízení připojená do One Connect Boxu (např. BluRay přehrávač, herní konzoli, externí disk apod.);
-    funkce Steam Link umožňuje bezdrátové propojení televizoru s domácím počítačem a díky tomu lze pohodlně hrát steamové hry na velké obrazovce;
-    v případě herních konzolí připojených přes HDMI kabel je k dispozici herní režim Game Mode, který soustředí maximální výpočetní výkon procesoru pouze na rychlost a prokreslení hry.

Více informací o Lepší.TV na www.lepsi.tv.