Právě se nacházíte:

Převezeme veškerý náklad

Jako jedna z nejvýznamnějších logistických a přepravních společností v České republice nabízí FIEGE široké portfolio služeb vycházející z klasických produktů, jako např. vnitrostátní přepravu nákladů, přepravu do evropských i mimoevropských zemí kamionovou, leteckou a námořní dopravou.

Jako jedna z nejvýznamnějších logistických a přepravních společností v České republice nabízí FIEGE široké portfolio služeb vycházející z klasických produktů, jako např. vnitrostátní přepravu nákladů, přepravu do evropských i mimoevropských zemí kamionovou,  leteckou a námořní dopravou.

Společnost se zaměřuje především na optimalizaci celého logistického řetězce, od nákupu přes skladování až po distribuci. V úzké spolupráci se zákazníkem vyvíjíme efektivní logistické koncepty, jež přesně odpovídají jeho konkrétní situaci.

Kompetence společnosti při poskytování těchto integrovaných logistických služeb jsou průběžně zdokonalovány.

V České republice  je FIEGE zastoupeno pobočkami v Praze, Boru u Tachova, Úžicích, Ostravě a Vysokém Mýtě. Logistické prostory v České republice pokrývají více než 80 tisíc čtverečních metrů .

FIEGE s.r.o patří do skupiny FIEGE Group, jednoho z největších evropských poskytovatelů integrovaných logistických systémů. Skupina FIEGE Group díky 230-ti pobočkám a vynikající síti operuje po celém světě.