Pražská štafeta - příležitost pro běžce i neběžce

Náš neposedný partner - organizátor běžeckých závodů RunCzech - zve na zcela nový štafetový závod. Štafetu vnímáme jako ideální podnik zejména pro ty, kteří trpí samotou.  

Pražská štafeta 4 x 5 km odstartuje v úterý 19. dubna v 17 hodin před Průmyslovým palácem na Výstavišti v pražských Holešovicích. Trasa povede parkem Stromovka. Čtyřčlenné štafety mohou být firemní, rodinné nebo složené z kamarádů. Na každou štafetu čeká piknikový koš s občerstvením. Týmy si rovněž mohou pronajmout Team Box, kde najdou nejen běžci ale také jejich přátelé a kolegové pohodlné zázemí po celou dobu závodu (občerstvení, TV atd.). Sportovní odpoledne je určené pro běžce i neběžce a také pro rodiny s dětmi.
V 16 hodin startuje Bambini Run pro děti (100-300 m), v 17 hodin pak hlavní štafetový závod. Od 20 hodin je připraven koncert. Součástí programu je i Pohár obchodních komor, Pohár ambasád či Závod zdravotnických pracovníků. Očekávána je též účast známých osobností, ať už na trati nebo v prostoru startu a cíle.
 
Pokud s námi neběžíte maraton či půlmaraton, můžete zkusit tento závod od stejného pořadatele a strávit příjemné odpoledne. Za NADĚJI jsme letos štafety nakoupit nemohli, ale doufáme, že příští rok poběží Vaše čtyřka za nás! Kdo by měl už teď zájem dát si tento závazek, napište nám toto své předsevzetí na behampronadeji@nadeje.cz.
 
Detailní informace o závodu: www.runczech.com.