Nová pobočka České pošty otevřena

V pondělí 30. ledna dopoledne zahájili generální ředitel České pošty Ing. Petr Zatloukal a starosta Městské části Praha 9 Ing. Jan Jarolím slavnostním přestřižením symbolické pásky provoz nové pošty Praha 93 v prostorách Galerie Fenix. P. Zatloukal při této příležitosti poděkoval starostovi devítky za vstřícný přístup při jednáních o sloučení tří malých nevyhovujících pošt do nové pobočky v zájmu zlepšení služeb pro zákazníky.

 J. Jarolím vyslovil přesvědčení, že pošta ve Freyově ulici bude dobrou vizitkou takové instituce, jakou je Česká pošta, vyzvedl dále zejména přínos prodloužené pracovní doby a popřál všem pracovníkům hodně úspěchů a všem zákazníkům plnou spokojenost s poskytovanými službami.

Připomeňme, že nová pobočka nabízí rozšíření pracovních dnů i otvíracích hodin. Funguje v pracovní dny od 9. 00 do 20. 00 hodin, o sobotách a nedělích od 9. 00 do 17. 00 hodin.Současně tady bude možnost vyzvedávat na jednom ukládacím místě balíkové i listovní zásilky.

Jak už jsme vás informovali, do nové pošty byly přemístěny tři pobočky, konkrétně z ulice Nemocniční, Sokolovská a Na Harfě. Jak nás ujistil vedoucí nové pošty Vladimír Fridrich, přešli sem všichni zaměstnanci ze zrušených poboček. K dispozici tady mají plochu 285 m2 a jsou připraveni obsloužit na 40 tisíc zákazníků měsíčně.

www.praha9.cz