Neorenesanční luxusní rezidence Steffany´s Court

Nově zrekonstruovaný nárožní dům Steffany´s Court ve Štěpánské ulici v Praze na první pohled upoutá nádhernou neorenesanční fasádou, která překvapuje důmyslností architektonických prvků. Pečlivá rekonstrukce uchovává dílo nejlepších řemeslníků své doby a zároveň přináší pohodlí a luxus moderního bydlení. Ideální volba pro ty, kdo chtějí mít památky i kulturní a společenský život centra hlavního města na dosah.

„Dům se nachází ve vysoce atraktivní lokalitě a ve staletých zdech se skrývají delikátně rekonstruované prostory malometrážních bytů, kanceláří, prodejen a restaurace. Díky své ideální poloze v centru Prahy, hned vedle Václavského náměstí, je ideální volbou pro ty, kteří umí ocenit luxus a chtějí ho dopřát sobě a svým dětem,“ říká Serge Mayer z developerské společnosti Acord Invest.

Rezidence Steffany´s Court je poctou ženství - nese ženské jméno, je krásná, důmyslná a hrdá na to, že se nachází v samém srdci Prahy. Jedná se o neocenitelné dědictví dávných časů, které bude promlouvat i k následujícím generacím. Spojení historické krásy s luxusem moderní rekonstrukce dělá ze Steffany´s Court neopakovatelnou investici pro nejnáročnější klientelu.

V okolí Steffany’s Court najdete napřeberné množství obchodů, kulturních a společenských aktivit včetně divadel, galerií, vyhlášených restaurací i nočních klubů, kaváren a bezpočtu sportovních možností. Strategická poloha mezi stanicemi metra Můstek, Muzeum a Karlovo náměstí zajišťuje pohodlnou možnost dopravy. Staroměstského náměstí se všemi památkami či Novoměstská radnice jsou vzdáleny jen pár minut chůze a Prašná brána, Vyšehrad, Pražský hrad či Petřín jsou také na dohled. Vzhledem ke skvělé lokalitě jsou tyto byty i výbornou investiční příležitostí.

Více na steffanyscourt.cz .