MERRELL Barefoot - v botách a přesto na boso

Americká značka MERRELL známá mezi outdoorovými nadšenci celého světa přichází s novinkou: botami MERRELL Barefoot, které vám díky tenké a citlivé podrážce předvedou, jak příjemné a zdravé je chodit „naboso“. MERRELL se svou kolekcí Barefoot vrací k zapomenutým pocitům a instinktům. Vaše nohy samy nejlíp ví, jak a kam mají našlapovat. Kompletní kolekci najdete na www.merrell.cz .

Novému celosvětovému trendu „chůze naboso“ se značka MERRELL jako první a jediná věnuje už dva roky. Má proto nejucelenější kolekci, v níž nechybí speciální boty pro vodní sporty, běh nebo do terénu, ale i vyladěné fashion modely pro volný čas.

Tato výjimečně lehká bota vytváří spojení mezi terénem a vaším tělem. Zvyšuje vaši rychlost a hbitost, zjemňuje dopad chodidla na zem. S MERRELL Barefoot přichází svoboda, která ovlivňuje mysl i smysly. Chůze naboso je totiž velice zdravá a užitečná pro nohu i správné držení těla. Chodidlo je nuceno přizpůsobovat se terénu. Trénují se tak všechny svalové skupiny a posiluje celé tělo. Nedochází ani ke zraněním plynoucím z nadměrného zatěžování pouze některých partií. Barefoot botu obujete na běžnou chůzi i běhání.

Dámy pozor! MERRELL Barefoot podporuje schopnost těla spalovat více kalorií!