Levné ubytování v rodinném hotelu Arlington

Malý rodinný hotel se nachází v klidné části Prahy - Praha 9 Vysočany, ulice Kurta Konráda 22, v bezprostřední blízkosti víceúčelové sportovní haly - O2 arena ( bývalá Sazka Arena ) cca 300 m a také blízko kongresového hotelu Clarion a výstaviště PVA Letňany. Patří do kategorie tříhvězdičkový hotel *** a je členem profesního sdružení Asociace hotelů a restaurací České republiky o.s.

Malý rodinný hotel se nachází v klidné části Prahy - Praha 9 Vysočany, ulice Kurta Konráda 22, v bezprostřední blízkosti víceúčelové sportovní haly - O2 arena ( bývalá Sazka Arena ) cca 300 m a také blízko kongresového hotelu Clarion a výstaviště PVA Letňany.

Patří do kategorie tříhvězdičkový hotel *** a je členem profesního sdružení Asociace hotelů a restaurací České republiky o.s. Pětipatrová budova disponuje 26 pokoji. Celková kapacita hotelu je 68 lůžek. Na každém pokoji je nový nábytek, psací stůl,  sprchový kout, WC, telefon, televizor se satelitním programem a WIFI připojení na Internet zdarma.

Recepce je otevřena 24 hodin denně. V hotelu jsou 2 nové výtahy. Ve stylové restauraci s celodenním provozem můžeme zajistit stravování skupin i pořádání menších společenských a rodinných setkání. Na recepci je k dispozici PC s vysokorychlostním internetem zdarma. Na recepci Vám zdarma zapůjčíme fén, žehličku, žehlicí prkno a rovněž zdarma můžete použít hotelový trezor.

V okruhu 100 m od hotelu je možno využít těchto služeb : fittness centrum, relaxační centrum ( solárium, masáže, sauna), kadeřník, salon krásy ( kosmetika, pedikura, manikura)

Hotel Arlington Vám nabízí příjemné, levné ubytování v Praze 9 za přívětivé ceny a velmi dobrou dostupnost do historického centra Prahy metrem i tramvají.

http://www.arlingtonhotel.cz/