KINOBUS na Proseku i ve Vysočanech

Dopravní podnik hlavního města Prahy v pondělí 13. června na Petříně odstartoval již čtvrtý ročník letní filmové produkce prostřednictvím mobilního kina s názvem Kinobus. Informace o programu na : www.dpp.cz/kinobus

V letošním roce pojízdné kino navštíví 23 stanovišť v Praze a blízkém okolí. Na každý den je v programu jeden celovečerní film z tuzemské produkce a na každém stanovišti Kinobus stráví několik večerů.
Letos se mohou diváci těšit na české filmy oceněné Českým lvem, jako Tmavomodrý svět, Je třeba zabít Sekala a Obsluhoval jsem anglického krále, kterým program Kinobusu věnuje čtvrteční a nedělní večery. V programu budou také filmy s vážnější tématikou Kajínek, Hlídač č. 47 a Habermannův mlýn, ty budou promítány každé úterý.
Drtivou většinu programu budou tvořit úspěšné české komedie z posledních let Román pro muže, František je děvkař a Největší z Čechů.

Ve spolupráci s MČ Praha 9 máte možnost navštívit promítání
v parku Přátelství na Proseku (metro "C" Prosek)
Program :
25.6.  "Jak se krotí krokodýli"
26.6.  "Obsluhoval jsem anglického krále"
27.6.  "Román pro muže"
28.6.  "Habermannův mlýn"

Pokračujeme ve Vysočanech před parkem Podviní (bývalé škvárové hřiště)
(metro "B" Českomoravská)
Program :
29.6.  "Tajnosti"
30.6.  "Pouta"
  1.7.  "František je děvkař"
  2.7.  "Největší z Čechů"

Kinobus nabízí 200 míst k sezení, bezplatnou půjčovnu dek a možnost zakoupení občerstvení. Letošní pouť Kinobusu bude zakončena v neděli 4. září 2011 na Náměstí Jiřího z Poděbrad. Promítání začíná vždy po setmění mezi 21.45 a 20 30 hodin. Vstup je zdarma a každý den mohou v rámci turné diváci přispět na konto nadační sbírky Pomozte dětem. Této nadaci bude navíc věnováno promítání 1. září a 18. července si připomeneme 120 let od vzniku první elektrické dráhy v Čechách.

Více informací naleznete na www.dpp.cz/kinobus