Právě se nacházíte:

Kadeřnictví Hairpoint

Síť kadeřnických a kosmetických beauty studií Hairpoint poskytuje zákazníkům služby na špičkové úrovni za rozumné ceny. Každého z nich dokáže hned při první návštěvě zaujmout příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů z Hairpointu sleduje nejnovější módní trendy.

Síť kadeřnických a kosmetických beauty studií Hairpoint poskytuje zákazníkům služby na špičkové úrovni za rozumné ceny. Každého z nich dokáže hned při první návštěvě zaujmout příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů z Hairpointu sleduje nejnovější módní trendy a účastní se kadeřnických a kosmetických soutěží v České republice i v zahraničí. Velmi pestrá je například škála střihů, které vytvářejí kadeřníci.

Uspokojí toho, kdo chce mít extravagantní účes, střih pro všední den, účes společenský, anebo třeba potřebuje upravit vlasy tak, aby se to hodilo na důležitou pracovní poradu. Používají při tom osvědčenou špičkovou vlasovou kosmetiku Schwarzkopf profesional. Kromě kvality služeb má trojlístek studií jménem Hairpoint jedno společné. Jeho základní filosofií je to, aby vaše vlasy a pleť byly nejen krásné, ale i zdravé.

Beauty salon Hair Point je jedním z nejmodernějších kadeřnických a kosmetických salonů v Praze. Zákazníkům nabízí nejen výjimečné služby ale také příjemnou, přátelskou atmosféru. V salonu Hair Point se o vás postará talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů, kteří pravidelně studují nejnovější módní trendy a účastní se kadeřnických a kosmetických soutěží v České republice i v zahraničí. Ti vám poskytnou špičkové služby na úrovni prestižního salonu za přijatelné ceny.

Kadeřnictví - to je moderní a zároveň útulné vlasové studio. Jeho základní filozofií je nabídnout zákazníkovi módní střih, který okouzlí a zároveň je "nositelný". Škála střihů, které kadeřnický tým vytváří, je velmi pestrá, od extravagantních přes společenské až po střihy hodící se třeba na firemní poradu.

Profesionální péči o pleť a dokonalé módní a zároveň elegantní líčení - to vše nabízí kosmetika. Naše kosmetičky pracují s výrobky patřícími do světové špičky a stejně prvotřídní služby v prostředí, v němž navíc budete příjemně relaxovat, poskytnou i vám.

Kvalitní profesionální přípravky vlasové a pleťové kosmetiky si můžete u nás také koupit. Naši odborníci vám po důkladné diagnóze vašich vlasů či pleti nabídnou kosmetiku "přesně na míru".

V Beauty salonu Hair Point můžete úspěšně bojovat s nenáviděnou celulitidou. Na vaší straně bude podtlaková lymfodrenáž, která je díky nejmodernější technologii našeho přístroje absolutně bezbolestná a vysoce účinná.