Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Kadeřnictví Hairpoint

29. 05 2010 | Síť kadeřnických a kosmetických beauty studií Hairpoint poskytuje zákazníkům služby na špičkové úrovni za rozumné ceny. Každého z nich dokáže hned při první návštěvě zaujmout příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů z Hairpointu sleduje nejnovější módní trendy.

Síť kadeřnických a kosmetických beauty studií Hairpoint poskytuje zákazníkům služby na špičkové úrovni za rozumné ceny. Každého z nich dokáže hned při první návštěvě zaujmout příjemným prostředím a přátelskou atmosférou. Talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů z Hairpointu sleduje nejnovější módní trendy a účastní se kadeřnických a kosmetických soutěží v České republice i v zahraničí. Velmi pestrá je například škála střihů, které vytvářejí kadeřníci.

Uspokojí toho, kdo chce mít extravagantní účes, střih pro všední den, účes společenský, anebo třeba potřebuje upravit vlasy tak, aby se to hodilo na důležitou pracovní poradu. Používají při tom osvědčenou špičkovou vlasovou kosmetiku Schwarzkopf profesional. Kromě kvality služeb má trojlístek studií jménem Hairpoint jedno společné. Jeho základní filosofií je to, aby vaše vlasy a pleť byly nejen krásné, ale i zdravé.

Beauty salon Hair Point je jedním z nejmodernějších kadeřnických a kosmetických salonů v Praze. Zákazníkům nabízí nejen výjimečné služby ale také příjemnou, přátelskou atmosféru. V salonu Hair Point se o vás postará talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů, kteří pravidelně studují nejnovější módní trendy a účastní se kadeřnických a kosmetických soutěží v České republice i v zahraničí. Ti vám poskytnou špičkové služby na úrovni prestižního salonu za přijatelné ceny.

Kadeřnictví - to je moderní a zároveň útulné vlasové studio. Jeho základní filozofií je nabídnout zákazníkovi módní střih, který okouzlí a zároveň je "nositelný". Škála střihů, které kadeřnický tým vytváří, je velmi pestrá, od extravagantních přes společenské až po střihy hodící se třeba na firemní poradu.

Profesionální péči o pleť a dokonalé módní a zároveň elegantní líčení - to vše nabízí kosmetika. Naše kosmetičky pracují s výrobky patřícími do světové špičky a stejně prvotřídní služby v prostředí, v němž navíc budete příjemně relaxovat, poskytnou i vám.

Kvalitní profesionální přípravky vlasové a pleťové kosmetiky si můžete u nás také koupit. Naši odborníci vám po důkladné diagnóze vašich vlasů či pleti nabídnou kosmetiku "přesně na míru".

V Beauty salonu Hair Point můžete úspěšně bojovat s nenáviděnou celulitidou. Na vaší straně bude podtlaková lymfodrenáž, která je díky nejmodernější technologii našeho přístroje absolutně bezbolestná a vysoce účinná.

Diskuse

Čtěte více

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Začal školní rok, do lavic zasedlo i 1012 prvňáčků na 15 základních školách Prahy 8

Letos po rekordních prázdninách se v Praze 8 děti vrátily do školních lavic. Popřát jim tvůrčí atmosféru, nové kamarády, spoustu zážitků a úspěchy přišli i zástupci radnice. Na ZŠ Ústavní vítal ...

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Co dělá gentlemana? Upravené vousy

Dopřejte si luxusní péči o vaše vousy jako v klasickém pánském holičství. Upravená tvář, ať už na hladce oholená nebo se zastřiženým strništěm je znakem každého gentlemana. Pro pohodlnou úpravu ...

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Česku chybějí přesná kritéria pro hodnocení kvality preventivních oprav asfaltových vozovek

Více než 200 let po průmyslové revoluci má většina výrobků a staveb přesně definované technické parametry pro zhodnocení kvality, zvláště pokud je na nich nebo na jejich vlastnostech závislá ...

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

BSC ZAŘAZENA GARTNEREM MEZI VZOROVÉ DODAVATELE PRO BANKOVNÍ DIGITALIZACI

Společnost Banking Software Company (BSC), největší bankovní softwarehouse v České republice, byla zařazena mezi doporučené dodavatele řešení v oblasti digitální transformace bankovnictví v rámci ...

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Velký návrat do školních lavic během června! Průzkum ukázal, že děti by o 2 roky prázdnin nestály

Od 8. června 2020 se základní školy otevřely také pro II. stupně, což navazuje na postupné rozvolňování vládních opatření. Ty byly z kraje března zavedeny, aby omezily šíření epidemie koronaviru. ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO