Již nemusíte do Vysočan, úřední záležitosti vyřídíte na Proseku

„Před rokem, v červnu 2010, byl předán do provozu v hale polikliniky Prosek důstojný prostor pro vyřizování mnoha agend pro občany. Původní umístění informačního centra u vchodu do polikliniky bylo nevyhovující pro pracovníky, ale zejména pro občany, kteří na vyřízení své záležitosti museli čekat za každého počasí téměř venku“, připomíná vedoucí Odboru občansko správního Mgr.Pavel Sýkora.

Služby infocentra můžete využít, pokud potřebujete podat na podatelně písemnost, ověřit podpis či listinu, požádat o výpis z rejstříku trestů, výpis z katastru nemovitostí, obchodního, nebo živnostenského rejstříku, z registru řidičů, nebo využít další možnosti Czech POINTu. Současně tu získáte potřebné informace o výkonu státní správy a samosprávy deváté městské části i o činnosti jednotlivých odborů Úřadu městské části Praha 9. Pejskaři jistě ocení možnost vyzvednout si sáčky na psí exkrementy, protože určitě nejsou lhostejní k okolnímu prostředí. Jiné zase může zaujmout výběr zajímavých publikací. Otevřeno je denně, v pondělí a ve středu od 8:00 do 18:00, v úterý a čtvrtek od 8:00 do 15:30 a v pátek od 8:00 do 12:30 hodin.

A protože nás zajímají vaše názory, zkušenosti a nápady, připravili jsme pro vás neformální anketní lístky, na kterých můžete nechat vzkaz pro nás. Schránky na lístky budou umístěny přímo v proseckém informačním centru a také v přízemí radnice ve Vysočanech od 11. 7. 2011 do 30. 9. 2011. K dispozici máte rovněž elektronickou komunikaci na e-mailové adrese Cervenkovaj@praha9.cz

Věříme, že služby tohoto specializovaného pracoviště s vaší pomocí můžeme ještě zlepšit nebo doplnit tak, aby sloužilo k vaší naprosté spokojenosti.

www.praha9.cz