Holešovice Fashion Market přinese mladý design na Pražskou tržnici

Ve dnech 9. - 10. prosince 2011 se v hale č. 7 Pražské tržnice uskuteční první ročník trhu s nezávislou módou a šperky pod názvem Holešovice Fashion Market. 

Čeští a slovenští designéři se zde představí se svými originálními výrobky a módními přehlídkami, které proběhnou v pátek i v sobotu večer. Program doplní taneční vystoupení, hudební doprovod v režii Petera Pea a W.DJe a závěrečná afterparty. Ve spolupráci s organizací Transparency International bude Holešovice Fashion Market naladěn na téma protikorupčního boje.

Od návštěvy Holešovice Fashion Marketu nečekejte tupé nákupy v masovém měřítku, jak je znáte z velkých nákupních center. Organizátoři akce z nezávislých značek Lovemusic a Plazma-lab chtějí podporovat občanskou angažovanost a aktivní přemýšlení o světě, ve kterém žijeme. Kromě lokálního nakupování přímo od návrhářů, kteří své výrobky vyrábějí s láskou a nevláčejí je k zákazníkovi přes půlku zeměkoule, zde představí svou činnost nezisková organizace Transparency International. Transparency International seznámí návštěvníky s bojem proti korupci i s možnostmi, jak se do něj zapojit. V sobotu vyvrcholí tombola o hodnotné ceny, jejíž celý výtěžek půjde na účet Transparency International.
 
Oba dva dny vystoupí profesionální taneční skupina Wackkiki, specializující se na nejextravagantnější taneční styly se zaměřením na módu jako je Waacking a Vogue. Zatímco v pátek se Wackikki ujmou módní přehlídky značky Lovemusic, na sobotní večer si přichystají taneční vystoupení na téma korupce.
 
Návštěvníci se budou moci přímo na místě občerstvit v mexickém baru a restauraci, kavárně či v čajovně. Páteční program bude pokračovat v Cross klubu, sobotní afterparty zajistí Gadjo.cz and live F.T.A (Akordion explosion) přímo na místě. Vstup je bezbariérový a zcela zdarma. Pořádá Lovemusic a Plazma-lab.
 
Prodejní doba Holešovice Fashion Marketu:
Pátek 9. 12.: 10:00 – 22:00 (afterparty v Crossu)
Sobota 10. 12.: 10:00 – 22:00 (následuje afterparty v hale)
Místo konání: Holešovice, Pražská tržnice, hala č. 7