FASHION ARENA PRAGUE OUTLET SLAVÍ 10. NAROZENINY

Největší české outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet již brzy oslaví 10. narozeniny. Celou jednu dekádu nabízí svým zákazníkům české i světové značky vždy o 30–70 % výhodněji. V rámci nadcházejících narozeninových oslav připravilo bohatý program, sváteční občerstvení pro malé i velké návštěvníky a speciální dárky a nabídky.  

Aktuálně největší český outlet slavnostně otevřel své brány přesně před 10 lety a na náš trh přišel s mnoha novinkami nejen v oblasti do té doby běžně nedostupných módních značek, ale i v otázce cenové politiky či netradiční architektury celého komplexu. Dnes centrum, které se rozprostírá na více než 25 000 m2 ve tvaru arény, láká své zákazníky nabídkou značkové módy více než 200  tuzemských i světových producentů.

10 let rozvoje plánuje tým Fashion Arena Prague Outlet oslavit s těmi, kdo stojí za jeho úspěchem nejvíc – se svými zákazníky. Třídenní oslavy odstartují v pátek 17.  listopadu a budou trvat do neděle 19. listopadu 2017. Po celé 3 sváteční dny čeká zájemce o výhodné nákupy bohatý program. Usměvavé hostesky budou nabízet občerstvení pro zahřátí i dobrou náladu. Malí i velcí návštěvníci ochutnají zdarma teplé drinky i sváteční cukroví V připraveném fotokoutku budou moci zapózovat a odnést si domů veselou fotografii s rodinou nebo s přáteli. Celý víkend budou probíhat soutěže o nejrůznější ceny. Zúčastnit se jich bude moci každý, kdo se u hostesek zaregistruje. Pokud si navíc zajistí i VIP členství, nebo jej již má, může v průběhu nákupů využít k odpočinku VIP Lounge.

Po dobu narozeninových oslav budou obchody ke standardním outletovým slevám nabízet ještě slevy dodatečné. Během svátečního prodlouženého víkendu tak budou zákazníci moci nakoupit veškerý sortiment za bezkonkurenční ceny a získat navíc další dárky jako poděkování za přízeň, kterou svými nákupy centru prokazují. Pro ty, kdo si s výběrem outfitu pro sebe či své blízké nebudou vědět rady, jsou v prostorách food court naplánovány inspirativní módní přehlídky z aktuálně nabízených kolekcí. Přehlídky moderované přední českou bloggerkou Nikol Moravcovou se budou konat denně. Na 11.00 je plánován pravidelný přehlídkový blok s tématem SPORTS FASHION. Ve 14.00 probíhat druhý blok přehlídek ve stylu STREET & CASUAL. V 17.00 pak bude startovat poslední módní show s tématem BUSINESS STYLING. Připraveny jsou outfity sestavené pro všední i nevšední příležitosti, akční i odpočinkové dny, z kolekcí kvalitních luxusních značek napříč celým portfoliem centra Fashion Arena Prague Outlet. Losování výherců hodnotných cen z tohoto portfolia bude probíhat vždy v celou hodinu po celé 3 dny. Oslavy budou začínat v 10.00 a končit na závěr otvírací doby ve 20.00 hodin.