Farmářské trhy na Proseku během léta pouze v úterý

V době letních prázdnin a dovolených se přizpůsobuje provozní doba zájmu kupujících. Za oblíbenými farmářskými produkty se tedy můžete vydat vždy v úterý od 8 do 15 hodin.  

Od září se samozřejmě nabídka farmářských trhů, vzhledem k prokazatelné spokojenosti  návštěvníků, rozšíří opět o čtvrtek, jak bylo smluvně domluveno s novým spolupořadatelem.

Poslední čtvrtek před letním provozem jsme na místě oslovili několik kupujících, abychom získali případné signály možných zlepšení pro další období. A máme upřímnou radost, že jsme zaznamenali naprostou spokojenost bez dalších požadavků. Obyvatelé z blízkého okolí měli nejvíce příležitostí porovnat loňské a letošní zkušenosti. Zastihli jsme tu několik maminek s kočárky, případně ještě s o něco staršími dětmi a jejich výpovědi byly opravdu jednoznačné. Zajímavá byla i setkání s těmi, kteří právě odcházeli od lékařů z polikliniky, byli z větší vzdálenosti, ale jako obvykle při své návštěvě lékařského zařízení nemíjeli jednotlivé stánky bez povšimnutí. Patřila k nim např.slečna Eliška v doprovodu svého tatínka, kteří přijeli z Kbel. Paní Věra sem ráda zajíždí zase z Panenských Břežan, stejně jako paní Denise, která se přestěhovala z Proseka do Vysočan, ale na trhy jezdí i nadále. Z Prahy 8 sem často, jak nás ujistily, pravidelně zavítají i dvě mladé ženy, které se představily jak Martina a Hanka.
 
Poslední, koho jsme ještě zastavili, byla sestřička Andrea, která právě v době polední pauzy mířila ke stánkům se zeleninou. „Je to tu moc fajn“, uzavřela za nás současné ohlasy kupujících.