EXPRESKA a její doplňky stravy

EXPRESKA už není jen 30minutový kruhový trénink pro ženy s téměř 30 kluby po celé republice. Nyní je také tvůrcem a prodejcem jedinečných vlastních doplňků stravy. Vybrat si můžete z přípravků určených k pročištění a detoxikaci organismu (expreska-PURE®), ke speciální podpůrné výživě při cvičení (expreska-NUTRI®), na podporu spalování tuků (expreska-SLIM®) a proti překyselení a oxidačnímu stresu (expreska-GREEN®).

Doplňky jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže a je možné je libovolně kombinovat a dlouhodobě užívat. Jedno balení je určeno vždy na měsíc a obsahuje 24 sáčků, které se pohodlně dávkují od pondělí do soboty, tj. 1 ks/den. Pro členky EXPRESKY jsou k dostání za zvýhodněné ceny.

expreska-PURE® – pročištění je prvním krokem ke zdraví
Trpíte migrénami či nespavostí? Cítíte se příliš unaveni? Řešením může být řádné pročištění organismu. Čistící nápoj expreska-PURE® se sušenými ovocnými šťávami z černého bezu, rybízu a arónie (jeřabina) podporuje správnou funkci cév, srdce, mozku i krvetvorbu a likviduje nebezpečné volné radikály, které se také uvolňují při intenzivním cvičení. Nápoj obsahuje multivitamínovou směs a bylinné výtažky ze ženšenu, meduňky a ostropestřce mariánského s detoxikačními účinky.
Doporučená cena měsíčního balení je 890 Kč pro členky EXPRESKY, 990 Kč pro ostatní.

expreska-NUTRI® – výživa nové generace
Hledáte zdravou svačinku, která zažene hlad, pomůže se snížením váhy a ještě zredukuje únavu po fyzickém výkonu? Pak je pro vás výživný nápoj s bílkovinou a vlákninou expreska-NUTRI® tou správnou volbou. Aby se vám brzy neomrzel, je k dostání ve třech lahodných variantách: s příchutí banánu, čokolády a bez příchutě. Díky vysoce bioaktivním bílkovinám ze syrovátky, ovsa a vybrané směsi vitamínů výborně zasytí, podpoří regeneraci svalů a přispěje k celkové relaxaci po cvičení. K udržení normální hladiny cholesterolu napomáhá výtažek z konjacu. Vláknina inulin má funkci tzv. prebiotika, podporujícího aktivitu zdraví prospěšných střevní bakterií.
Doporučená cena měsíčního balení je 790 Kč pro členky EXPRESKY, 890 Kč pro ostatní.

expreska-GREEN® – zelená pro vaše zdraví
Překyselení organismu je častou příčinou nevysvětlitelného přibírání váhy, bolestí kloubů ale i dlouhodobé únavy. Pokud toužíte po zdraví, vitalitě a optimální váze, měli byste do svého jídelníčku zařadit přípravek expreska-GREEN®, který obsahuje tzv. zelené potraviny – mladý ječmen a řasu chlorellu. Ty působí zásadotvorně, čímž mj. udržují na uzdě rakovinotvorné látky pocházející z překyselení, zvyšují obranyschopnost organismu, potlačují deprese a urychlují regeneraci. Nápoj expreska-GREEN® je navíc obohacen prebioticky působícími látkami pro správnou činnost trávícího systému a posílení imunity.
Doporučená cena měsíčního balení je 890 Kč pro členky EXPRESKY, 990 Kč pro ostatní.

expreska-SLIM® – spalovač tuků s koenzymem Q10
Nastartujte svůj organismus! Získejte zpět ztracenou energii a zbavte se přebytečných tuků. Jak pomůže nápoj expreska-SLIM®? Kofein potlačí okamžitou únavu, koenzym Q10 zmírní trvale její příznaky a udrží napětí ve svalech a L-karnitin urychlí spalování tuků. Tento „nápoj mládí“ si můžete vychutnat ve dvou příchutích: pomeranč a meruňka.
Doporučená cena měsíčního balení je 790 Kč pro členky EXPRESKY, 890 Kč pro ostatní.

Nápoje budou od dubna 2012 k dostání ve vybraných klubech EXPRESKA nebo na dobírku v e-shopu na www.expreska.cz.