Právě se nacházíte:

ELÁN CAR

Naše společnost byla zapsána do obchodního rejstříku dne 28.února 1998 pod názvem Elán car. Do podvědomí části zákazníků vstoupila též jako Autoelektrika Michal Přeslička, jenž měl zásadní podíl na spolupráci při založení. Od počátku se specializujeme na prodej náhradních dílů autoelektriky a všeho co s tímto oborem souvisí.

Naše společnost byla zapsána do obchodního rejstříku dne 28.února 1998 pod názvem Elán car. Do podvědomí části zákazníků vstoupila též jako Autoelektrika Michal Přeslička, jenž  měl zásadní podíl na spolupráci při založení.

Od počátku se specializujeme na prodej náhradních dílů autoelektriky a všeho co s tímto oborem souvisí.

Začátky našeho snažení jsou z dnešního pohledu poněkud úsměvné. V malé, útulné prodejně v Pikovické ulici v Praze Braníku stály čtyři regály, v nich prvních pár krabiček s regulátory, pastorky i uhlíky a za nimi čtyři společníci s úsměvem na rtech, kteří vykonávali souběžně práci prodejců, skladníků i řidičů a vůbec všech ostatních profesí potřebných pro chod každé firmy. Kolektiv se však postupem doby úspěšně rozrůstal a díky snaze kvalitně a rychle obsloužit naše zákazníky v dalších regionech České republiky došlo na podzim 2001 k otevření pobočky společnosti v Brně.

V roce 2002 jsme rozšířili skladové prostory do celého suterénu objektu v Praze 4 Pikovické ulici, které nám měli dovolit požadovaný rozvoj a dostatek prostoru do dalších let. Ovšem čas ukázal, jak jsme se v otázce místa mýlili….

Dalším významným zlomem v historii firmy se stal říjen 2003, kdy došlo k celkové transformaci společnosti na Elán car s.r.o. a k přípravě na další stěhování do opět větších prostor.

Přeložení centrály na novou adresu do Poděbradské ulice v Praze 9 nám počínaje lednem 2004 umožnilo konečně díky velkým prostorům navýšit skladové zásoby na požadovanou úroveň. Na této adrese působíme dodnes,stejně tak jako v Praze 4 Braníku  i Brně.