EKOSPOL vrhá na trh další nové byty!

Přední česká developerská společnost EKOSPOL dnes zahajuje prodej další etapy úspěšného rezidenčního projektu v Horních Měcholupech. Bytový areál Nové Měcholupy III nabídne celkem 93 nových kvalitních bytů v moderním sedmipodlažním bytovém domě v blízkosti Hostivařské přehrady.

Již druhým novým developerským projektem v posledních 14 dnech potvrzuje EKOSPOL svou roli lídra na trhu nového bydlení v Praze. V první polovině března zahájila společnost prodej prvních 68 bytů v novém projektu Viladomy Dubeč. Zároveň intenzivně probíhají přípravy na uvedení dalších nejméně dvou nových lokalit ještě v letošním roce.

Startovací byty pro mladé
Zahájením prodeje další etapy projektu v Měcholupech reaguje EKOSPOL na obrovskou poptávku po cenově dostupných startovacích bytech. „První etapa bytového areálu, která nabízí celkem 136 nových bytů, nás příjemně překvapila svým prodejním úspěchem. V době zahájení stavby evidujeme již 75 prodaných bytů, tedy přes 55 %,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

Oproti předchozí etapě doznala skladba bytů mírných změn. „V prvních dvou domech jsme vsadili především na startovací malometrážní byty o dispozicích 1+kk a 2+kk pro mladé. Velký zájem klientů i o větší cenově dostupné byty, který se projevil jejich spojováním v rámci klientských změn, nás ale přesvědčil, že i o větší byty je na trhu zájem, pokud jsou prodávány za rozumnou cenu. Proto zájemci v nové etapě naleznou i větší počet bytů 3+kk a 4+kk,“ přibližuje Evžen Korec.

Nejlevnější bydlení u Hostivařské přehrady
Ceny bytů v novém projektu nastavil EKOSPOL již tradičně jako nejnižší v rámci všech srovnatelných bytů v okolí. Byt 1+kk s terasou zájemci zakoupí již za 1,4 mil. Kč, byt 2+kk s balkonem za 1,9 mil. Kč a ceny bytů 3+kk začínají na 2,8 mil. Kč, všechny ceny včetně aktuálně platné DPH.

Na všechny byty v projektu Nové Měcholupy III se pochopitelně vztahuje dlouhodobá Záruka nejnižší ceny! Pokud jakýkoli zájemce nalezne levnější srovnatelný byt od konkurenčního developera, EKOSPOL tuto nižší cenu dorovná a ještě klientovi poskytne další slevu ve výši 50 000 Kč.

„Zájemce hledající nové bydlení bychom zároveň rádi varovali před pochybnými slevami konkurenčních developerů v řádu desítek procent či stovek tisíc korun. Zpravidla se jedná jen o trik – údajně zlevněné byty byly před slevou nejdříve výrazně zdraženy, nebo je tato sleva dána jen chytře nastavenými splátkami, kdy klienti musí zaplatit celou kupní cenu hned při podpisu smlouvy. Proto zájemce o bydlení vyzýváme, aby porovnávali vždy konečné ceny bytů včetně DPH a při stejném způsobu financování,“ uzavírá Evžen Korec.