EKOSPOL má nové vedení personálního sektoru, zástupcem ředitele je Zipser

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL změnil vedení personálního sektoru. Novým zástupcem ředitele sektoru se stal Jan Zipser (24), který do EKOSPOLU nastoupil letos v létě.  

Čtyřiadvacetiletý Jan Zipser do EKOSPOLU přišel z Neurorehabilitační kliniky AXON, v níž byl výkonným manažerem. Zároveň působil jako koordinátor a analytik Svazu českého leteckého průmyslu. Vystudoval politologii na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE Praha. Během studií se podílel na projektu Pražský studentský summit a pracoval i jako pomocná vědecká síla v Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR.

Ve svém volném čase hraje míčové hry, běhá maratony a hraje golf. Rád cestuje, hraje společenské hry a zajímá se o mezinárodní vztahy.

„Honza za poměrně krátkou dobu v EKOSPOLU prokázal organizační talent i schopnosti vést personální sektor. Proto jsem se rozhodl povýšit ho na zástupce ředitele sektoru a očekávám, že se časem posune ještě o stupínek výše. Honza je dalším příkladem toho, že talentovaným lidem umožňuje EKOSPOL díky vhodnému prostředí pro uplatnění vlastních nápadů rychlý kariérní růst. Právě možnost seberealizace a podílení se na klíčových rozhodnutích firmy, která je dlouhodobým lídrem trhu, láká do EKOSPOLU tisíce lidí ročně,“ podotkl generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL Evžen Korec. Dodal, že EKOSPOL je nejlépe platící firmou ve stavebnictví a mzdy ve společnosti patří k jedněm z nejvyšších i v rámci celé ČR.