Právě se nacházíte:

Den dětí v Parku Podviní

Připravili jsme pestrý kulturní program, originální zábavu, spoustu atrakcí. Těšíme se na vás ve čtvrtek 31. 5. ve vysočanském Parku Podviní, začínáme ve 14.00 hodin. Vstup volný.

Městská část Praha 9 pořádá každoročně v tomto krásném přírodním parku oslavu Dne dětí. Hned na začátku, ve 14.00 hodin, můžete vidět a zažít opravdu originální a netradiční zábavu s novou Šou Divadla Mazec. Interaktivní Blue GIGI je plná písniček a soutěží, prostě představení, které slibuje, že bude „fakt mazec.“ 

Šou je Šou...to znamená, že uvidíte a hlavně zažijete originální a netradiční pojetí zábavy, kde budeme tančit, soutěžit a koukat údivem, co se všechno může stát, když dorazí třeba Inženýrka "Šýlená" se svými vynálezy a šílenými zlepšováky...
 
V 16.00 hodin změníme žánr a společně přivítáme Malé Vinohradské divadlo s půvabnou inscenací Beruščina detektivní kancelář. O hodinu později si většina z přítomných určitě nenechá ujít ani populární MAJDU ze školky.
 
Na letošním Dni dětí, který bude probíhat až do 18.00 hodin, nebude chybět ani mobilní dopravní hřiště Městské policie Praha, ani hasiči s ukázkami techniky hasičského vozu, dále Lanové centrum Proud, Pražské mažoretky z TJ Sokol Vysočany.
 
Celé odpoledne zajišťuje soutěže Dům dětí a mládeže Prosek - např. chůdy, labyrint, puzzle...
Můžete vyhrát drobné ceny, zmrzlinu nebo lístek na Bobovou dráhu Prosek.
Skákací hrad zdarma!