Dejte do kupy tělo, mysl i svou kariéru – David Huf a Olga Šípková poradí, jak na to

Letošní ročník pracovního veletrhu Profesia days kromě prezentace zaměstnavatelů a atraktivních pracovních nabídek představí také přednáškové a diskusní fórum věnované široké škále zajímavých témat. Jedním z nich bude i zdraví, tělesné i duševní, a jeho vliv na vlastní kariérní i osobnostní rozvoj.  A mluvit o něm budou ti nejpovolanější – dlouholetí trenéři, profesionální sportovci i osobnostní kouči. Vstup je zdarma. 

David Huf je nejen známá televizní tvář, ale také mistr Evropy a mistr světa ve sportovním aerobiku, odborník na zdravý životní styl a od roku 2014 Akreditovaný profesionální kouč. Aerobik cvičil tři roky v pořadu „Snídaně s Novou“ a jako odborník na zdravé stravování se podílel i na populárním pořadu televize Prima „Jste to, co jíte“. Jako profesionální trenér a sportovec působil například v Austrálii, Americe, Španělsku i Dubaji. Nezaměřuje se ale pouze na fyzickou stránku zdraví, naopak zdůrazňuje duševní hygienu, vyrovnanost a rovnováhu jako nepostradatelnou součást správně fungujícího organismu. Ve svém příspěvku na Profesia days ve středu 12. října v 18:30 hod vysvětlí, jak se správně o své tělo starat, a proč právě správně fungující tělo i mysl tvoří zásadní předpoklad pro úspěch v kariéře, byznysu i osobním životě. A nebude na to sám, doplní jej Olga Šípková.

Dvojnásobná mistryně Evropy ve sportovním aerobiku žen a čtyřnásobná mistryně České republiky Olga Šípková s Davidem Hufem dlouhodobě spolupracuje. Připravili spolu unikátní projekt v podobě tréninku spojujícího fyzickou i mentální stránku, který nyní společně vedou. Kromě sportu a koučingu, kterému se věnuje, se ale zabývá i vztahem mezi zdravím a úspěchem v podnikání – sama je totiž úspěšnou podnikatelkou. Ať už šlo o provozování kurzů či budování své osobní značky, Olga Šípková zvládla ze sportovního aerobiku a cvičení vybudovat skutečně masovou záležitost. Ve společném vystoupení s Davidem Hufem poradí, jak se dostatečně hýbat a uchovat si zdravé tělo i navzdory sedavému kancelářskému životu plného stresu.

Kromě nich vystoupí během 12. a 13. 10. například i další ze sportovních legend, jeden z nejznámějších českých osobnostních koučů a zároveň úspěšný hokejový trenér Marian Jelínek. Dlouholetý osobní kouč Jaromíra Jágra a úspěšný hokejový trenér, který stál za ziskem zlaté medaile z MS v roce 2005 ve Vídni, či dvěma mistrovskými tituly s pražskou Spartou. Kromě sportovců, jejich tréninku a vedení se ale věnuje také poradenství ve formě přednášek i osobních kurzů pro vrcholové manažery a podnikatele. K tomu ho přitom dovedlo právě jeho celoživotní spojení se sportem, díky kterému začal zjišťovat, co vlastně stojí za dosažením štěstí a úspěchu v životě. 

Kromě zaměření na výsledky a jejich naplňování tak špičky českého i světového byznysu vede k tomu, jak se nenechat svou prací zahltit a jak se kromě kariérních úspěchů soustředit i na naplnění dalších oblastí života. Přednáška Mariana Jelínka proběhne ve středu 12. 10. ve 12 hod na hlavním pódiu na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.  Vstup na ni je, stejně jako na celý veletrh Profesia days, zcela zdarma, a kromě motivace se Marian Jelínek zaměří také na to, co mají vrcholový sport a byznys společného. A jaké vlastnosti je nutné mít pro dosažení kariérních úspěchů v jakémkoli oboru.

Profesia Days 2016 je dvoudenní pracovní veletrh, zaměřený na prezentaci atraktivních pracovních zaměstnavatelů z široké škály oborů. Koná se ve dnech 12. a 13. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany, vstup pro návštěvníky je zcela zdarma. Veletrh nabídne také vzdělávací sekci s přednáškami zaměřenými na osobnostní rozvoj, schopnosti důležité pro kariérní postup či propojení osobního a pracovního života. Přednášky z těchto oborů od předních odborníků i zajímavých osobností se navzájem doplní s prezentacemi společností, jako jsou Microsoft, Accenture, Amazon, Alza.cz, Philips, Komerční banka, Ikea, Lasvit nebo Armáda České republiky a Bezpečnostní informační služba.

Další informace o veletrhu, včetně kompletního programu přednášek, najdete na http://www.profesiadays.cz.