Právě se nacházíte:

Czech Jazz Workshop 2011

Czech Jazz Workshop je prestižní letní dílna, kterou pořádá Česká jazzová společnost ve dnech 16. - 23. července 2011 na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Studenti se mají šanci učit od lektorů velkých jmen z celého světa. Dokonce si s nimi mohou zahrát na společných vystoupeních, která se budou konat každý večer v Jazz Docku.

Czech Jazz Workshop 2011 je sedmidenní intenzivní kurz jazzové hudby vhodný jak pro nováčky, tak pro pokročilé hudebníky, kteří chtějí zlepšit své dovednosti, navázat nové kontakty a strávit příjemný týden s jazzem. Lektorský tým se skládá z předních českých i zahraničních jazzových hudebníků, kteří jsou součástí jazzové scény v Evropě nebo v USA, a kteří jsou současně výbornými pedagogy.

V letošním roce přijedou osobnosti takových jmen jako pianista Pavel Wlosok žijící v USA a Phil Wilkinson z Velké Británie, trumpetista Adam Graaf z Maďarska, polský kytarista Konrad Zemler, trombonista Steve Swell z USA a saxofonista Karel Růžička Jr., též působící v USA. Na své si přijdou i zájemci o zdokonalení pěvecké techniky. Učit je budou ti nejpovolanější - Filip Gondolán, Hana Pecková a španělská zpěvačka Ana Cisneros. Bicí bude lektorovat Marian Ševčík ze Slovenska a objeví se i zástupci mladé české generace kytarista Libor Šmoldas či saxofonista Ondřej Štveráček.

Dílna nabídne kromě samotné výuky i řadu doprovodných programů.