CRESCON A PSJ PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ PROJEKT LUXUSNÍHO BYDLENÍ – NA DOLINÁCH 24

Společnosti CRESCON a PSJ uvádějí na trh nové luxusní bydlení, komorní rezidenční projekt Na Dolinách 24. Bytový dům s celkem osmi velkými byty vyroste v atraktivní lokalitě pražského Podolí.

Solitérní bytový dům se šesti nadzemními a jedním podzemním podlažím nabídne celkem osm bytových jednotek v dispozici 4+kk a 5+kk o velikostech 95 m² až 134 m². Dům jednoduchého kubického tvaru a čistých linií je zasazen do starší zástavby činžovních vil a rodinných domů. Lokalitu charakterizuje kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Pod architektonickým návrhem je, stejně jako u předchozích projektů společnosti CRESCON - Procházkova 7 a ve Studeném 4, podepsán renomovaný ateliér Heidler Architekti Stanislava Heidlera.

„Komorní a architektonicky zajímavé projekty v atraktivních lokalitách jsou naší vlajkovou lodí v rezidenčním segmentu. Jak dokládají naše předchozí realizace, lidé mají o tento typ bydlení stále zájem. Ne každý si může dovolit koupit prvorepublikovou vilu ve starší zástavbě na prestižní adrese. Přesto není nutné se tohoto komfortu vzdát - my nabízíme vhodné řešení. Bydlení v ceněné lokalitě, v prostorných a nadstandardně řešených bytech s dostatkem soukromí a navíc s vlastní zahradou či rozlehlou terasou,“ říká Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON. Developerský projekt Na Dolinách 24, na kterém CRESCON spolupracuje se společností PSJ, má v současné době vydané pravomocné územní rozhodnutí. Nyní se zpracovává dokumentace pro stavební povolení a zahajuje se prodej bytů. Začátek výstavby je plánován na léto tohoto roku, dokončení pak na podzim 2013.

Velké luxusní byty budou orientovány převážně západním a východním směrem s výhledem k podolskému nábřeží. Dům je situován do svažitého terénu, který umožňuje propojení bytů s předzahrádkami i ve vyšších podlažích. V nižších patrech je počítáno se dvěma bytovými jednotkami na podlaží, ve čtvrtém patře je navržena jedna samostatná. Byt v nejvyšším podlaží bude koncipován jako mezonetový se střešním penthousem a dvěma terasami, přičemž nejvyšší, zcela soukromá 57metrová terasa nabízí krásný pohled na pražské panorama. Podzemní podlaží je určeno pro čtrnáct parkovacích stání a sklepní kóje.

„Jako u všech našich projektů jsme kladli důraz na důsledné oddělení privátní a společenské zóny v bytech, efektivní poměr obytných ploch a komunikací a na dostatek úložného prostoru. Vytvářet promyšlené dispozice je naší zásadou. Chceme, aby se novým majitelům v našich bytech skutečně dobře a pohodlně bydlelo,“ doplňuje Jerie. Interiéry nabídnou vysoký standard vybavení. Od podlah z dubového dřeva přes kvalitní keramické obklady v koupelně, sanitární keramiku a baterie od firem Laufen, Kaldewei a Grohe až po další vybavení od renomovaných výrobců.

Projekt Na Dolinách 24 vyroste v generacemi prověřené, klidné a bezpečné lokalitě pražského Podolí a díky své poloze nabídne obyvatelům nejen krásné výhledy, ale zejména bydlení v zeleni a přitom v těsném sousedství úplného centra metropole. Okolí stejnojmenné ulice Na Dolinách skýtá řadu možností pro relaxaci i aktivní odpočinek. Cyklisté a bruslaři ocení dráhu vedoucí podél vltavského nábřeží, tenisté si mohou vychutnat hru na kurtech mezi vyšehradskými hradbami a milovníci jachtingu si přijdou na své v historickém Yacht klubu pod vyšehradskou skálou. Z projektu Na Dolinách 24 je to jen 10 minut cesty na pláž ve Žlutých lázních a ještě méně na podolský plavecký stadion. Lokalita nabízí snadnou dostupnost mateřských, základních i středních škol a gymnázií, a stejně tak řadu služeb, jako jsou pošty, banky, CzechPoint, lékárny a zdravotnická zařízení. V blízkosti je autobusová zastávka, nedaleko zastávka tramvaje a jen pár minut trvá pěší chůze na stanici metra trasy C, Pražského povstání. Motoristé ocení snadnou dostupnost centra i napojení na magistrálu a Jižní spojku.