Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Changhong chystá do Berlína technologické novinky

26. 08 2016 | Stejně jako každý rok se značka Changhong účastní největšího veletrhu spotřební elektroniky v Evropě IFA Berlín, který se koná od 2. do 7. září na berlínském výstavišti Messe Berlin.  

Podle slov obchodního a marketingového ředitele Changhong pro střední a východní Evropu Jiřího Mrkvičky značka chystá představení několika zajímavých technologických novinek v čele s největší 8K UHD TV na světě s úhlopříčkou 250 centimetrů.
Značka Changhong také plánuje představení modelové řady OLED TV pro maloobchodní prodej určenou pro evropsky trh a to v úhlopříčce od 140 cm do 180 cm. Jak upřesnil Jiří Mrkvička, Changhong plánuje OLED TV zařadit v České republice do prodeje od listopadu 2016, kdy předpokládaná maloobchodní cena pro model UHD OLED 140 cm úhlopříčky je 44 990 korun. Dále se na stánku Changhong můžou návštěvníci těšit na celou řadu inovací v oblasti chladicích zařízení, tedy lednic a mrazáků, a rovněž představení kompletní řady pro evropský trh včetně stále oblíbenějších lednic side by side. „No posuďte sami, jak se vám líbí koncepce stánku Changhong pro chystaný veletrh,“ láká zájemce Jiří Mrkvička.

Zdroj: Metropol

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...
Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO
 

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO