Beauty salon Hair Point, kadeřnictví a kosmetika

Beauty salon Hair Point je jedním z nejmodernějších kadeřnických a kosmetických salonů v Praze. Zákazníkům nabízí nejen výjimečné služby ale také příjemnou, přátelskou atmosféru. V salonu Hair Point se o vás postará talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů, kteří pravidelně studují nejnovější módní trendy a účastní se kadeřnických a kosmetických soutěží v České republice i v zahraničí.

Beauty salon Hair Point je jedním z nejmodernějších kadeřnických a kosmetických salonů v Praze. Zákazníkům nabízí nejen výjimečné služby ale také příjemnou, přátelskou atmosféru. V salonu Hair Point se o vás postará talentovaný a zkušený tým kadeřníků, stylistů a vizážistů, kteří pravidelně studují nejnovější módní trendy a účastní se kadeřnických a kosmetických soutěží v České republice i v zahraničí. Ti vám poskytnou špičkové služby na úrovni prestižního salonu za přijatelné ceny.

Kadeřnictví - to je moderní a zároveň útulné vlasové studio. Jeho základní filozofií je nabídnout zákazníkovi módní střih, který okouzlí a zároveň je "nositelný". Škála střihů, které kadeřnický tým vytváří, je velmi pestrá, od extravagantních přes společenské až po střihy hodící se třeba na firemní poradu.

Profesionální péči o pleť a dokonalé módní a zároveň elegantní líčení - to vše nabízí kosmetika. Naše kosmetičky pracují s výrobky patřícími do světové špičky a stejně prvotřídní služby v prostředí, v němž navíc budete příjemně relaxovat, poskytnou i vám.

Kvalitní profesionální přípravky vlasové a pleťové kosmetiky si můžete u nás také koupit. Naši odborníci vám po důkladné diagnóze vašich vlasů či pleti nabídnou kosmetiku "přesně na míru".

V Beauty salonu Hair Point můžete úspěšně bojovat s nenáviděnou celulitidou. Na vaší straně bude podtlaková lymfodrenáž, která je díky nejmodernější technologii našeho přístroje absolutně bezbolestná a vysoce účinná.

http://www.hairpoint.cz/kadernictvi-praha-9.php