BaByliss Paris představuje kónické kulmy

Nemáte čas neustále chodit k holiči a utrácet za něj peníze, a přitom toužíte po dokonale vlnitých vlasech? S novou kónickou kulmou C435E od firmy BaByliss Paris z řady Ceramic dosáhnete každý den skvělého výsledku.

Kulma na vlasy usnadní práci a ušetří čas potřebný pro vytvoření dokonalých vln, objemu a pohybu, potvrzuje i Dagmar Míznerová – majitelka Hair studia 5th Avenue a ambasadorka francouzské značky Babyliss Paris. Jak sama říká: „Já osobně je mám nejraději a pracuji s nimi již velmi dlouho“.

Hlavním rozdílem mezi normální a kónickou kulmou je ve tvaru. Klasická kulma je válec, který má stejný průměr po celé své délce. Vlny jsou tedy stejné v každé části vlasů. Kónická kulma má jiný tvar. U rukojeti má největší průměr a postupně se zužuje. Díky tomu jsou vlny objemnější u kořínků a nejpevnější v koncích vlasů.

Za hlavní výhodu považuje zkušená profesionálka Dagmar Míznerová skutečnost, že vlny jsou mnohem přirozenější. Nejen že nemají v každé části stejný průměr, vlasy se nepřichytávají úchytkou a jsou dobře natočené po celé své délce, tedy i konce vlasů, které u klasické kulmy často vytvářejí takzvanou „pětku‘‘. Manipulace s kónickou kulmou je velice jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik. Díky absenci klipu je vytvoření vln o hodně snazší, svižnější a rychlejší. Hodí se navíc pro všechny délky vlasů.

Před úpravou je vhodné používat produkt na ochranu vlasů před teplem a ochranné rukavice nebo náprstky. Většina výrobců ke kulmě přidává ochranné pomůcky, které od tepla ochrání vaše prsty.

Podle čeho vybrat kónickou kulmu?

Velikost, užší pro menší vlny, širší pro volnější vlny
Studená špička
Otočný kabel
Povrch keramický, nejlépe Exkluzivní Povrch Gold Ceramic Coating pro ochranu vlasu, dokonalý skluz vlasu a rovnoměrné rozložení tepla
Teplotní nastavení pro různé typy vlasů, díky kterému budou vaše vlasy chráněny před tepelným poškozením
 
Díky kónické kulmě vaše vysněné kadeře vytvoříte za pár minut. Tento typ kulmy určitě stojí za pozornost.

Doporučená cena kónické kulmy BaByliss C435E je 1090 Kč.