Právě se nacházíte:

Autosalon Domanský.cz

Společnost Domanský vznikla v roce 1995. První provozovna v Praze 9-Kyjích se zpočátku zabývala prodejem a servisem vozidel se zaměřením na značky Seat a Škoda. V roce 1999 po její kompletní přestavbě dal majitel, pan Martin Domanský, přednost prodeji vozidel PEUGEOT...

Společnost Domanský vznikla v roce 1995. První provozovna v Praze 9-Kyjích se zpočátku zabývala prodejem a servisem vozidel se zaměřením na značky Seat a Škoda. V roce 1999 po její kompletní přestavbě dal majitel, pan Martin Domanský, přednost prodeji vozidel PEUGEOT a již v polovině roku 2001, díky svým výsledkům, vybudovanému zázemí a kvalitnímu personálu, se stal jedním z hlavních koncesionářů značky.

Byl to dostatečný důvod k rozšíření služeb a vedl k otevření druhého autosalonu zn. Peugeot v Praze 5, který je situován ze strategických důvodů na opačný břeh Vltavy, aby byl dosažitelnější pro zákazníky z celé Prahy. Byl v té době prvním autosalonem Peugeot v ČR dle předlohy BLUE BOX.

Přelomem pak bylo v roce 2005 dobudování multifunkčního centra služeb pro motoristy v severní části Prahy v lokalitě Zdiby s přímým přístupem z dálnice Teplice – Praha, které se zabývá prodejem a servisem značek CITROËN, HYUNDAI, MITSUBISHI a PEUGEOT.

Zákazníkům nabízí možnost srovnání více jak 30 modelů čtyř značek vystavených na showroomu o výstavní ploše 1000 m² a dalších 20 modelů připravených denně k demo jízdám.

Velikou výhodou lokality, na rozdíl od provozoven v centru Prahy, je, že si zákazník může vybraný vůz vyzkoušet na dálnici, 1. či 2. třídy a u vozů SUV i po horších komunikacích, bez dopravních kolapsů.

Provozovna nabízí komplexní služby motoristům. Může se pochlubit i špičkovou lakovnou. Zákazník, kromě možnosti porovnat a vyzkoušet si modely 4 značek pod jednou střechou, bude jistě mile překvapen provozní dobou v sobotu i v neděli včetně většiny svátků a velmi příznivými cenami vozů.

Dne 1. 6. 2004 firma otevřela autosalon také v Táboře, kde dále rozvíjí aktivity spojené s prodejem a servisem značky Peugeot.

Subdealery společnosti jsou:

    * AUTO QUALT, s.r.o., Choustníkovo Hradiště 176, 544 42
    * EKONOMSPED s.r.o., Bezručova 1751, Tišnov, 666 01
    * ROAD CARS, spol. s r.o., Činěves 256, Dymokury, 289 01
    * AUTOSTYL, spol. s r.o., Horská 579, Trutnov, 541 01

Díky tomu, že společnost Domanský s.r.o. je největší dealer, tak je schopna nabídnout nejen nejlepší prodejní ceny pro svoje zákazníky, ale také nejvýhodnější způsoby financování, leasingu a pojištění nových vozů.

Společnost Domanský s.r.o. ve 14. roce své existence na českém automobilovém trhu si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat do svých provozoven, a tak se osobně přesvědčit o kvalitě nabízených služeb.

http://www.domansky.cz