Právě se nacházíte:

Akce "Předškoláček"

Vystoupení dětí na přehlídce mateřských škol na území regionu Prahy 9 se moc líbila.Také letos uspořádala devátá Městská část ve spolupráci s MČ Čakovice, MČ Praha 20 Horní Počernice, MČ Praha 21 Újezd nad Lesy, MČ Praha 19 Kbely, MČ Koloděje a MČ Praha 18 Letňany již 15. ročník přehlídky mateřských škol.

Oblíbený „Předškoláček“ proběhl ve vysočanském Divadle Gong koncem dubna.

Zúčastnily se mateřské školy, které se nacházejí na území regionu Prahy 9 a jsou zřizované městskými částmi. Letos to bylo celkem 17 MŠ, mezi nimi všech 8 z Městské části Praha 9. „Předškoláčci se připravili na vystoupení  hudební, taneční, sportovní i dramaticko-recitační. Se spontánní radostí pak předvedli co všechno umějí, jak jsou šikovné a také originální. Poděkování patří všem učitelkám, které jednotlivá vystoupení s dětmi nacvičily“, s potěšením hodnotila radní Mgr. Zuzana Kučerová. Přítomní mohli vidět hry na flétny, zdramatizované pohádky a tanečky a samozřejmě se také zpívalo.

„Předškoláček“ je zcela dobrovolnou akcí  pro radost účinkujících i přihlížejících.Všechny děti poté dostaly dárkové balíčky a pro učitelky byla připravena také malá pozornost.

www.praha9.cz