18. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA - SOUTĚŽ

Veletrh navazuje na jarní WORLD OF BEAUTY & SPA, kterého se účastnilo více než tři stovky vystavovatelů a za nimi přišlo rekordních dvacet tisíc návštěvníků. Na veletrhu se  prezentuje několik set značek  řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchod a finální spotřebitele. 

Trendy v líčení, účesech, odívání pro podzimní a zimní sezónu 
 
Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Lindy Valsami, Ilony Pavlatové, Vladislavy Krajníkové a dalších. Stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Blanka Hašková, Honza Špilar. 
 
Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek. Trendy doby se odrážejí i v oborových soutěžích – mezi nejatraktivnější budou patřit opět Česká mistrovská soutěž v make-upu pod vedením Pavla Bauera, Česká a mezinárodní soutěž v nail designu, manikúře s postupem na Mezinárodní mistrovství v Düseldorfu, European Championship Spa Manicure 2014, kadeřnická soutěž „INSPIRACE 2015“ s postupem na Norimberská mistrovství, soutěž v naturálním fitness, v prodlužování řas i prestižní ocenění výrobků BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. 
 
Anti-aging péče, masáže, relaxace, regenerace
Ve třech saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou mimo jiné největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku  PROKOS  a velká řada dalších specialistů poskytujících poradenství  odborníkům - kosmetičkám kadeřnicím, masérům fyzioterapeutům a dalším, stejně tak i jejich klientům vyhledávajícím tuto péči. Nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.
 
V trendech pro péči o pleť budou opět dominovat nejnovější poznatky v regeneraci např. systémem kmenových buněk, stále markantněji se však prosazuje přírodní péče, pěstící kosmetika doplněná aromaterapií, relaxačními procedurami i přípravky pro detoxikaci a nové „nastartování“ organizmu. 
 
Péče o ruce a nohy
Pro odborníky i ostatní zájemce o obor budou nejlepší nehtové designerky předvádět dokonalou modeláž nehtů, manikúru, zdobení nehtů a mnoho dalšího. Pro všechny, kteří mají zájem o podiatrickou péči aktivně či pasivně, bude připraven pro oba dny veletrhu atraktivní program, další zajímavosti z oboru se představí na stánku České podiatrické společnosti i stáncích dalších vystavovatelů.
 
Další informace pro jarní veletrh najdete na www.worldofbeauty.cz
Informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh
 
Co můžete vyhrát? 
 
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014
2. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 
3. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 
 
Výhry dodala:
-firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 5. - 6.9. 2014
 
Otázka č. 1: 
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční prestižní soutěž INSPIRACE 2015. Jaké je téma soutěže?
a) Elegantní pánské účesy
b) Originální společenský výčes
c) Dětský moderní střih
 
Otázka č. 2:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční prestižní soutěž INSPIRACE 2015. Kolik korun českých získá vítěz této soutěže?
a) 10 000
b) 25 000
c) 50 000
 
Otázka č. 3:
Kolik bodů získala výherkyně Renata Bončková v soutěži NAIL ART, která se konala na jarním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014?
a) 256 bodů
b) 304 bodů
c) 313 bodů
 
Otázka č. 4:
Která soutěžní dvojice vyhrála v soutěži CREATIVE IMAGE TEAM 2014, která probíhala na jarním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014?
a) Lenka Gorčíková, Ester Tesaříková
b) Lukáš Pavela, Lucie Soviarová
c) Patrik Dix, Petra Harásková
 
Otázka č. 5:
Kolik vystavovatelů se přibližně zúčastní veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 100
b) 50
c) více než 300
 
Otázka č. 6:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž NAIL DESIGN. Co je úkolem této soutěže?
a) vymodelovat za 2 ½ hodiny soutěžní nehty s bílými špičkami na obou rukách
b) vymodelovat za 2 ½ hodiny soutěžní nehty s červenými špičkami na obou rukách
c) vymodelovat za 2 ½ hodiny soutěžní nehty s bílými špičkami na jedné ruce
 
Otázka č. 7:
Kolikátý ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 16.
b) 17.
c) 18.
 
Otázka č. 8:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž SPA MANICURE 2014. Jaké je téma soutěže? 
a) Se šarmem Pařížanky
b) Vůně Orientu
c) Zlatá energie
 
Otázka č. 9:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž v MAKE-UPu. Do jaké světové soutěže vítěz postoupí?
a) Frankfurtu nad Mohanem
b) Vídně
c) Düsseldorfu
 
Otázka č. 10:
Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 5. – 6.9.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD (BEPPA). Co je filozofií soutěže?
a) ocenění nejlepších výrobků při veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 PODZIM
b) ocenění nejatraktivnějšího stánku veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 PODZIM
c) ocenění nejlepšího vystavovatele veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 PODZIM
 
Správné odpovědi zasílejte na bymova@mediamc.cz do 17.8.2014.